einaras šiaudvytis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „einaras šiaudvytis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „einaras šiaudvytis“.

Premjerui pramogų laikas baigėsi

Savaitę Atėnuose viešėjęs ir olimpinių žaidynių kovas stebėjęs premjeras Algirdas Brazauskas trečiadienį grįžta namo, o po trijų dienų sugrįš ir grupė Lietuvos sportininkų, kurie žaidynėse startavo pirmieji. Premjeras atvyko į Atėnus rugpjūčio 12-ąją kartu su pagrindine Lietuvos delegacija. Jis buvo apsigyvenęs Pirėjuje prisišvartavusiame didžiausiame pasaulyje kruiziniame laive "Queen Mary 2" kartu su kitų valstybių vadovais ir oficialiais pareigūnais.
2004-08-18

Pirmą žaidynių dieną startuos penki lietuviai

Plaukimas 10.00-10.26 val. - 400 metrų kompleksiniu būdu kvalifikacija. Dalyvauja pats universaliausias Lietuvos plaukikas Vytautas Janušaitis. Tėvynėje jis jaučiasi toks užtikrintas, kad Lietuvos čempionate net nesivargino savo mėgstamame kompleksiniame plaukime. Už tai laimėjo tris aukso medalius kitose rungtyse. V. Janušaitį neabejotinai galima vadinti vienu iš Lietuvos plaukimo lyderių. Rungties vaizdo įrašą matysime per LTV nuo 11.50 val. 12.15-12.38 val. - 100 m krūtine kvalifikacija.
2004-08-13

Lietuvos sportininkų startai Atėnų žaidynėse

Žvaigždutė (*) pažymėti galimi lietuvių startai, kurie priklausys nuo pasirodymų kvalifikacinėse varžybose ir ankstesniuose varžybų etapuose. Graikijos ir Lietuvos laikas sutampa Rugpjūčio 13 d. (penktadienis). Žaidynių atidarymas - 21.00. Rugpjūčio 14 d. (šeštadienis). Plaukimas. Vytautas Janušaitis (400 m kompl. būdu) - 10.00 (kvalifikacija), 19.00* (finalas)Aurimas Valaitis (100 m krūtine) - 12.15 (kvalifikacija), 20.06* (pusfinalis). Dziudo.
2004-08-09

Pasaulio akademinio irklavimo čempionate Italijoje vyrų dvivietės įgulos liko antrajame dešimtuke

Italijoje vykstančiose planetos akademinio irklavimo pirmenybėse Lietuvos vyrų porinė dvivietė - Kęstutis Keblys ir Einaras Šiaudvytis - B finale (VII-XII vietos) finišavo penkti ir užėmė galutinę vienuoliktąją vietą. Lietuvos irkluotojai 2000 m distanciją penktadienį (08.29) įveikė per 6 minutes 28,38 sekundės, B finalo nugalėtojams vengrams Akošui Halleriui ir Tiborui Petoe finiše pralaimėję beveik 3 sekundes.
2003-08-29

Akademinio irklavimo pasaulio čempionato pusfinalyje - dvi Lietuvos dvivietės

Antradienį (08.26) Italijoje vykstančiame Pasaulio akademinio irklavimo čempionate sėkmingai paguodos plaukimuose rungtyniavo abi vyrų dvivietės. Vyrų porinė dvivietė - Kęstutis Keblys ir Einaras Šiaudvytis - 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 21,96 sek. ir, trečiajame plaukime aplenkusi varžovus iš Slovakijos ir Ukrainos, pateko į pusfinalį. Pusfinalyje varžysis ir vyrų pavienė dvivietė, kurioje irkluoja Giedrius Žadeika bei Einius Petkus.