kęstutis keblys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „kęstutis keblys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „kęstutis keblys“.

Galingai plaukiančio Mindaugo Griškonio laukia įtemptas finalas: „Gali būti ir pirmas, ir šeštas“

Ketvirtadienį Tokijo vasaros olimpinėse žaidynėse Mindaugas Griškonis užtikrintai žengė į 2000 m vienviečių valčių irklavimo rungties finalą, o irklavimos rinktinės treneris teigia, kad lietuvis yra puikioje sportinėje formoje. Vis tik finale galima tikėtis visko – tiek pirmos, tiek šeštos vietos. M. Griškonis savo plaukime užėmė trečią vietą – distanciją įveikė per 6 min. 45,9 sek. ir į priekį praleido tik norvegą Kjetilą Borchą (6 min. 42,92 sek.) ir kroatą Damirą Martiną (6 min.
2021-07-29

Irklavimo rinktinės treneris apie olimpiečių pasirodymą: moterys – neblogai, dėl vyrų – nusivylimas

Lietuvos irkluotojams trečiadienis Tokijo „Jūros miško“ trasoje nebuvo sėkmingas – B finaluose vyrai atplaukė paskutiniai, o moteris nuo bronzos medalio skyrė kiek mažiau nei sekundė. Irkluotojų treneris Kęstutis Keblys po šių pasirodymų neslėpė apmaudo, bet įžvelgė ir pozityvo. Lietuvos moterų porinė dvivietė – Milda Valčiukaitė ir Donata Karalienė – Tokijo žaidynėse 2000 m distancijoje atplaukė ketvirtos. Mūsiškės distanciją įveikė per 6 min. 47,44 sek.
2021-07-28

Lietuvoje auga antras Virgilijus Alekna, tik šį kartą – irklavime

Lietuvos irkluotojas Mindaugas Griškonis padovanojo Lietuvai pirmąjį Europos irklavimo čempionato aukso medalį per visą nepriklausomybės laikotarpį. 23-ejų metų vilnietis sekmadienį Breste (Baltarusija) vykusiame Senojo žemyno čempionate laimėjo vyrų vienviečių valčių klasės varžybas. Lietuviui iškovoti Europos čempiono titulą nesutrukdė net starto zonoje išslydęs irklas. „Starto zonoje buvo stiprus šoninis vėjas.
2009-09-24

Premjerui pramogų laikas baigėsi

Savaitę Atėnuose viešėjęs ir olimpinių žaidynių kovas stebėjęs premjeras Algirdas Brazauskas trečiadienį grįžta namo, o po trijų dienų sugrįš ir grupė Lietuvos sportininkų, kurie žaidynėse startavo pirmieji. Premjeras atvyko į Atėnus rugpjūčio 12-ąją kartu su pagrindine Lietuvos delegacija. Jis buvo apsigyvenęs Pirėjuje prisišvartavusiame didžiausiame pasaulyje kruiziniame laive "Queen Mary 2" kartu su kitų valstybių vadovais ir oficialiais pareigūnais.
2004-08-18

Lietuvos sportininkų startai Atėnų žaidynėse

Žvaigždutė (*) pažymėti galimi lietuvių startai, kurie priklausys nuo pasirodymų kvalifikacinėse varžybose ir ankstesniuose varžybų etapuose. Graikijos ir Lietuvos laikas sutampa Rugpjūčio 13 d. (penktadienis). Žaidynių atidarymas - 21.00. Rugpjūčio 14 d. (šeštadienis). Plaukimas. Vytautas Janušaitis (400 m kompl. būdu) - 10.00 (kvalifikacija), 19.00* (finalas)Aurimas Valaitis (100 m krūtine) - 12.15 (kvalifikacija), 20.06* (pusfinalis). Dziudo.
2004-08-09

Pasaulio akademinio irklavimo čempionate Italijoje vyrų dvivietės įgulos liko antrajame dešimtuke

Italijoje vykstančiose planetos akademinio irklavimo pirmenybėse Lietuvos vyrų porinė dvivietė - Kęstutis Keblys ir Einaras Šiaudvytis - B finale (VII-XII vietos) finišavo penkti ir užėmė galutinę vienuoliktąją vietą. Lietuvos irkluotojai 2000 m distanciją penktadienį (08.29) įveikė per 6 minutes 28,38 sekundės, B finalo nugalėtojams vengrams Akošui Halleriui ir Tiborui Petoe finiše pralaimėję beveik 3 sekundes.
2003-08-29

Akademinio irklavimo pasaulio čempionato pusfinalyje - dvi Lietuvos dvivietės

Antradienį (08.26) Italijoje vykstančiame Pasaulio akademinio irklavimo čempionate sėkmingai paguodos plaukimuose rungtyniavo abi vyrų dvivietės. Vyrų porinė dvivietė - Kęstutis Keblys ir Einaras Šiaudvytis - 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 21,96 sek. ir, trečiajame plaukime aplenkusi varžovus iš Slovakijos ir Ukrainos, pateko į pusfinalį. Pusfinalyje varžysis ir vyrų pavienė dvivietė, kurioje irkluoja Giedrius Žadeika bei Einius Petkus.
2003-08-26

Italijoje prasidėjo pasaulio akademinio irklavimo čempionatas

Sekmadienį Italijoje, Milane prasidėjo Pasaulio akademinio irklavimo čempionatas. Pirmąją varžybų dieną varžėsi ir keturios Lietuvos įgulos, tačiau nė vienai į pusfinalį patekti tiesiogiai nepavyko ir teks kovoti paguodos plaukimuose. Arčiausiai pusfinalio buvo vyrų porinė dvivietė. Kęstutis Keblys poroje su Einaru Šiaudvyčiu 2000 m distanciją įveikė per 6 min. 24,88 sek. ir, tik 0,17 sek. pralaimėjusi Čekijos sportininkams, užėmė antrąją vietą.