Per tris dienas dėl įtarimų nelegalių migrantų gabenimu sulaikyti penki Lazdijų rinktinės pasieniečiai, vieną iš jų teismas leido suimti. BNS žiniomis, sulaikymų artimiausiu metu gali būti ir daugiau.

Trečiadienį (03.05) Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė tos pačios rinktinės Akmenių pasienio užkardos Sargybų būrio pasieniečius - 23 metų T. V. ir jo bendraamžį M. B., pranešė Policijos departamentas.

Abu pareigūnai įtariami 2002 metų gegužę padėję nelegaliems migrantams kirsti Lietuvos valstybės sieną ir nelegaliai išvykti į Lenkiją.

Dar du tuo pačiu nusikaltimu įtariami pasieniečiai buvo sulaikyti antradienį vakare. 31 metų Lazdijų rinktinės Akmenių pasienio užkardos Sargybų būrio jaunesnysis specialistas A. K. ir tokias pat pareigas užimantis jo 34 metų kolega J. B. dviem paroms uždaryti į Lazdijų rajono policijos komisariato areštinę.

Kaip BNS sakė VSAT atstovas spaudai Rokas Pukinskas, tarnyba prašys teismo leidimo sulaikytuosius pareigūnus suimti.

Pirmadienį sulaikytą minėtos užkardos pasienietį 35 metų G. V. teismas leido suimti 10 parų. Sulaikytasis įtariamas pernai metų vasarą kartu su kolegomis leidęs nelegalių migrantų grupei išvykti į Lenkiją.

BNS


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų