Atrodo, kad ties karališkąja Saudo Arabijos šeima kabo mirtinas prakeiksmas. Trys princai mirė per savaitę labai tragiškomis aplinkybėmis... Patys save laikydami "dangaus sūnumis", princai gyveno pasakišką neįsivaizduojamos prabangos gyvenimą, jie naudojosi visomis įmanomomis privilegijomis. Ir visgi... Šioje tuščioje Saudo Arabijos dalyje liepos 29-ąją temperatūra siekė 45 laipsnius Celsijaus. Tą dieną 43 metų princą Ahmedą Ben Salmaną Ben Abdelį Azizą ištiko širdies priepuolis ir vyras staiga mirė. Manoma, kad tai išprovokavo tiesiog dusinantis karštis.
Kitą dieną princas Ben Faisalas Ben Turkis El Saudas, 41 metų vyras, važiavo į savo pusbrolio šermenis. Kelias nuo jo rūmų iki pusbrolio namų vedė per dykumą. Staiga jo juodajam limuzinui kelią pastojo smėlio audros siena. Smėlio apakintas vairuotojas susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu. Nuo smarkaus smūgio princas žuvo vietoje.
Dar kitą dieną smėlio audra nusinešė trečiąją auką. Šį kartą žuvo princas Fadas Ben Turkis Ben Saudas El Kabiras. Šis 25 metų vyras valdė Rimaho provinciją. Tą dieną jis išvyko apžiūrėti savo žemių ir pateko į smėlio audros sūkurį. Per kelias sekundes jis dingo tarnams iš akių. Į tą vietą atskubėję gelbėtojai turėjo laukti, kol aprims smėlio audra. Jaunuolį surado smėlyje negyvą - jis buvo dehidratavęs.
Saudo Arabijos karalius Fadas tuo metu atostogavo Šveicarijoje. Su juo buvo daugiau nei 300 tarnų ir 100 limuzinų. Jis pareiškė labai liūdintis dėl tokios baisios netekties.
Sugrįžo pas siuntėją
Trylikametis Aleksis Holas ir jo šešiolikametis brolis Džeimis plaukiojo su tėvais Karibų jūra. Aleksis įmetė į jūrą keturis butelius, kuriuose buvo įkišęs lapelius su adresu ir pavarde. Berniukas neturėjo nė menkiausio supratimo, į kokį krantą bangos išmes tuos butelius. Jeigu apskritai kada nors išmes... Aleksis tiesiog apstulbo sužinojęs, kad vieną iš keturių butelių bangos išmetė pietryčių Anglijos pakrantėje, maždaug penkiolika kilometrų nuo Kento miesto, kuriame jis gyvena. Butelis nuplaukė per Atlantą 8 000 kilometrų ir sugrįžo pas siuntėją... Tam prireikė aštuoniolikos mėnesių.
- Tiesiog neįtikėtina, kad kažkas jį surado netoli mano namų. Kai man apie tai pasakė, tiesiog nepatikėjau! - pareiškė vaikinukas.
Vienas ispanų žvejys surado kitą berniuko įmestą butelį. Butelyje buvo adresas, tad dabar Aleksis Holas ir ispanas žvejys nuoširdžiai susirašinėja.
Aleksis ir jo brolis Džeimis tvirtai stovi ant žemės ir pasiruošę sėkmingai baigti visus mokslus. Vėliau visa šeima palauks ieškoti nuotykių paties tėvo sukonstruotu katamaranu "Dauseur des iles" ("Šokėjas ant bangų").
"Tianchi ežero monstras" sugrįžo
Ar tikrai jūsų monstras lankosi Changbajaus ežere pačiame Šiaurės rytų Kinijos kalvų centre? Vietinės turizmo bazės direktorius tuo absoliučiai įsitikinęs.
- Tą būtybę du kartus matė šimtai žmonių, stovėjusių skirtingose vietose, - tvirtino jis.
Direktorius Mengas Fanjingas patikslina, kad, monstrą mačiusių žmonių liudijimu, jis juodas ir paskutinį kartą buvo maždaug 10 metrų nuo kranto. Jis nardė vandenyje tarytum ruonis. Neįtikėtinas spektaklis tęsėsi apie dešimt minučių, jį stebėjo apie 200 žmonių.
Nors šios paslaptingos būtybės niekam nepasisekė identifikuoti, vietinis fotografas Chje Junlinas tvirtina, kad ji panaši į kito Kinijos ežero, t. y. Tianchi, garsųjį monstrą. Jo nuotraukos yra vietiniame Regiono gamtos istorijos muziejuje ir paneigia bet kokią legendą.
Chje Junlinas aiškino, kad abi būtybės yra su arklio galvomis. Įdomu, kad jos šokinėja ir nardo tarytum ruoniai... Yra žinoma, kad Tianchi ežeras laikomas pačiu giliausiu (373 metrai) iš visų Kinijos vulkaninių ežerų ir jau daugelį amžių tikima paslaptinga juose gyvenančia būtybe.
Šiuo metu atsirado tiek daug liudininkų, pasakojančių apie ežero monstrą, kad įkurtas Tianchi ežero monstro institutas. Jo tikslas - įrodyti apstulbusiam pasauliui, kad šis pasakiškas gyvūnas tikrai egzistuoja.