Pirmadienį Ispanijoje prasidėjo daugiadienės 43-čią kartą rengiamos penkių etapų "Vuelta al Pais Vasco" dviratininkų lenktynės.

Pirmajame etape dvyliktąją vietą užėmė "Saeco" komandai atstovaujantis lietuvis Marius Sabaliauskas, kuris 129 km įveikė kartu su etapo nugalėtoju bei prizininkais - per 3 valandas 20 minučių ir 6 sekundes.

Lyderiams finiše pralaimėjęs 41 sekundę, 56-ąją vietą tarp 137 dalyvių užėmė "Lampre" komandos dviratininkas Raimondas Rumšas:

1. Iban Mayo (Ispanija) 3:20:062. Angel Vicioso (Ispanija)3. Tyler Hamilton (JAV)4. Kim Kirchen (Liuksemburgas)5. Igor Astarloa (Ispanija)6. Alejandro Valverde (Ispanija)7. David Etxebarria (Ispanija)8. Davide Rebellin (Italija)9. Francesco Casagrande (Italija)10.Aleksandr Vinokurov (Kazachstanas)11.Alberto Martinez (Ispanija)12.Marius Sabaliauskas tas pats laikas...56.Raimondas Rumšas atsiliko 41 sek....137.Erik Dekker (Olandija) 9:26