tyler hamilton

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tyler hamilton“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tyler hamilton“.

Dviratininkų lenktynių Italijoje trečiajame etape Dainius Kairelis finišavo 54-as

Italijoje vykstančių daugiadienių "Settimana Ciclistica Internazionale Coppi-Bartali" dviratininkų trečiajame etape ketvirtadienį 54-as finišavo "Amore & Vita-McDonald`s" ekipos narys Dainius Kairelis, o jo komandos draugas Romas Sinicinas atvažiavo paskutinis 186-as.
2007-03-30

Planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas 144-as

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, per savaitę iš 142-osios vietos nukrito į 144-ąją. Pajėgiausio Lietuvos dviratininko įskaitinių taškų suma tebėra ta pati - 368. Antras tarp lietuvių yra Tomas Vaitkus, kuris su 239 taškais UCI klasifikacijoje iš 280-osios pozicijos pakilo į 237-ąją.
2003-08-19

Planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į 146-ą vietą

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame (http://www.uci.ch/english/road/rankings/rank_2003/indexR.htm) pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, per keturias savaites iš 30-osios vietos smuktelėjo net į 146-ąją.
2003-07-29

"Tour de France" lenktynėse - vėl L. Armstrongo triumfas

Amerikietis Lensas Armstrongas (Lance Armstrong, "US Postal") penktą kartą iš eilės laimėjo labiausiai prestižines daugiadienes dviračių lenktynes "Tour de France". Sekmadienį Paryžiuje, Eliziejaus laukuose, pasibaigusiose varžybose antrąją vietą užėmusį vokietį Janą Ulrichą (Jan Ullrich, "Telekom") jis aplenkė 1 min. 1 sek. Trečioje vietoje - Kazachstano atstovas Aleksandras Vinokurovas ("Telekom"). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 4 min. 14 sek.
2003-07-28

Vokietis Janas Ulrichas laimėjo dvyliktąjį "Tour de France" dviratininkų lenktynių etapą

Daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių dvyliktąjį etapą penktadienį laimėjo vokietis Janas Ulrichas. Jis 47 km atskiro starto lenktynėse sugaišo 58 minutes 32 sekundes ir 1 min. 36 sek. aplenkė lenktynių lyderį bendroje įskaitoje keturiskart "Tour de France" nugalėtoją amerikietį Lance`ą Armstrongą (Lensą Armstrongą). Trečias, etapo nugalėtojui pralaimėjęs 2 min. 6 sek., finišavo Aleksandras Vinokurovas iš Kazachstano: 1. Jan Ullrich 58 min. 32 sek.
2003-07-19

Vienuoliktąjį "Tour de France" dviratininkų lenktynių etapą laimėjo ispanas

Po dienos pertraukos daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių vienuoliktąjį etapą ketvirtadienį (07-17) laimėjo Argentinoje gimęs 26 metų Ispanijos dviratininkas Juanas Antonio Flecha. Jis 153,5 km nuvažiavo per 3 valandas 29 minutes ir 33 sekundes. 4 sekundes nugalėtojui finiše pralaimėjo etapo prizininkais tapę olandas Bramas De Grootas ir kitas Ispanijos dviratininkas Isidro Nozalas: 1. Juan Antonio Flecha 3:29:332. Bram De Groot atsiliko 4 sek.
2003-07-18

Dešimtąjį "Tour de France" etapą laimėjo danas J. Pilis

Prestižinių 90-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių "Tour de France" dešimtąjį etapą antradienį laimėjo danas Jakobas Pilis (Jakob Piil, CSC), 219,5 km nuvažiavęs per 5 val. 9 min. 32 sek. ir finiše aplenkęs italą Fabijų Sakį (Fabio Sacchi, "Saeco"). Trečias finišavo olandas Bramas de Grotas (Bram de Groot, "Rabobank"). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 49 sek.
2003-07-16

"Tour de France" lenktynių devintąjį etapą laimėjo Kazachstano dviratininkas

Daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių devintąjį etapą pirmadienį laimėjo ir bendroje įskaitoje iš ketvirtosios vietos į antrąją pakilo Aleksandras Vinokurovas iš Kazachtano. 184,5 km etapo nugalėtojas nuvažiavo per 5 valandas 2 minutes ir 36 sekundes. 36 sekundes A.Vinokurovui finiše pralaimėjo italas Paolo Bettini bei ispanas Ibanas Mayo.
2003-07-15

Griūtimi pasibaigusį pirmąjį etapą laimėjo A. Petacchi

Prestižinių 90-ųjų dviračių lenktynių "Tour de France" pirmojo etapo - 168 km iš Monžerono į Mo - nugalėtoju sekmadienį (07.06) tapo italų sprinteris Alessandro Petacchi (Alesandras Petakis) iš "Fassa Bortolo" komandos.
2003-07-07

"Tour de France" prologą laimėjo australas B. MakGi

Šeštadienį (07-05) Paryžiuje prasidėjusių jubiliejinių 90-ųjų prestižinių "Tour de France" dviračių lenktynių prologo nugalėtoju tapo australas Bredlis MakG (Bradley McGee) iš prancūzų komandos "fdjeux.com", greičiausiai įveikęs 6,5 km nuo Eifelio bokšto iki karinės mokyklos. Australas įveikė distanciją per 7 min. 26,16 sek. ir tik 0,08 sek.