Keturiasdešimt septintą tašką 45-osiose Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) reguliariojo sezono rungtynėse pelnė Niujorko "Rangers" klubas su Dariumi Kasparaičiu.

Į ketvirtąją vietą Rytų konferencijos Atlanto pogrupyje smuktelėję Niujorko ledo ritulininkai šeštadienį svečiuose rungtynes su trečioje pozicijoje Šiaurės rytų pogrupyje esančia Monrealio "Canadiens" (54 tšk.) ekipa po pratęsimo baigė lygiosiomis 2:2 (0:1, 1:0, 1:1, 0:0).

D.Kasparaitis per 15 su puse žaidimo minučių į varžovų vartus nesmūgiavo, tačiau "uždirbo" net šešias baudos minutes.

Įvarčius "Rangers" klubui, kuris jau antrą mačą iš eilės baigia lygiosiomis, pelnė Bobby Holikas ir Aleksejus Kovaliovas.

Šeimininkų ekipoje, kuri nutraukė trijų iš eilės pergalių seriją, pasižymėjo Pierre Dagenaisas ir Michaelis Ryderis.

Tai buvo jau trečiosios šių komandų rungtynės 2003-2004 metų sezone, kuriose šeimininkai niekaip negali iškovoti pergalės: pirmąjį susitikimą Monrealyje lapkričio 1 d. 5:1 laimėjo "Rangers" ledo ritulininkai, o antrajame mače gruodžio 10-ąją Niujorke pergalę 2:1 šventė kanadiečiai.