Stumbrienei nosį nušluostė kaimynė: išrinkta nauja grožio karalienė

Spalio mėnesį Inga Stumbrienė netverdama džiaugsmu pasidalijo žinia, jog ji buvo pakviesta atstovauti Lietuvai pasauliniame grožio konkurse „Miss Multiverse“, kuris vyko Dominikos Respublikoje.

Miss Multiverse konkursas (tv3.lt fotomontažas)
58

Kartu su dar 29 dalyvėmis iš įvairiausių pasaulio kampelių pasirodžiusi Inga ne tik demonstravo išskirtinį savo grožį bei graciją, bet taip pat susirungė ekstremalaus sporto ir žinių kovose.

(58 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Paaiškėjo, kas nušliuostė nosį Ingai Stumbrienei

Vis dėlto lietuvaitė į geriausiųjų dešimtuką nepateko, kaip ji pati teigė, dėl kojos traumos. Tris savaites trukęs grožio konkursas priėjo pabaigą, tad iš geriausiųjų dešimtuko buvo išrinkta ir verčiausia „Miss Multiverse“ titulo.

Ja tapo kaimynė latvė Diana Kubasova, nušliuosčiusi nosį ne tik Ingai, bet ir kitoms dalyvėms. Karūnuota moteris taip pat buvo nominuota ir geriausios nuotraukos, šauniausio socialinio tinklo bei stipriausios moters rungtyse.

Antroje vietoje liko islandė Hildur Maria Leifsdottir, trečioji – Trinidado ir Tobago atstovė Adrianna Edwards.

Kiek anksčiau naujienų ir pramogų portalui tv3.lt Inga tvirtino, kad ją sužavėjo ne eilinė konkurso idėja.

„Sužinojau, kad tai yra projektas, susijęs ne tik su išoriniu moters grožiu, bet ir pačia asmenybe, elegancija, intelektu. Mums taip pat bus įvairios užduotys, sporto rungtys“, – tikino moteris.

Po vieną atstovę iš skirtingų valstybių atrenkančiame konkurse Ingai sudalyvauti nusišypsojo sėkmė. Tiesa, tokia žinia ją sukrėtė: „Supratau, kad reiks 3 savaitėms palikti namus, vaikus, vyrą... Ši mintis visą savaitgalį man nedavė ramybės“, – sakė ji.

Vis dėlto iš savo sutuoktinio Aivaro ji sulaukė palaikymo: „Iš pradžių buvo šokas, tačiau jis mane palaiko. Nusprendėme, kad galiu jame dalyvauti“, – tvirtino I. Stumbrienė.

Nuotraukos – galerijoje


Rašyti komentarą...
;
;)
2018-11-13 09:13:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal ateis i prota dabar
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų