Žinomi žmonės – #ISNAMU: kartu su jais akimirkomis dalintis galite ir jūs

TV3 kviečia įkvėpti optimizmo ir dalintis gera nuotaika, kurios dar labiau prireiks pratęsus karantino laikotarpį. Naujas TV3 projektas „Iš namų“ pozityvą skleidžia visais kanalais – TV3 televizijoje, portale tv3.lt ir TV3Play.

„Iš namų“ (tv3.lt fotomontažas)
4

Prisijunk ir tu – išdrįsk parodyti,  koks esi namuose, ką veiki, kaip linksmini save ir kitus – žymėk #ISNAMU ir siųsk smagius vaizdelius čia!

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žinomi žmonės kviečia likti namuose: kartu su jais akimirkomis dalintis galite ir jūs

„Projekto idėja kilo iš poreikio kelti žmonių sąmoningumą ir skatinti juos likti namuose. Bet norėjome tai daryti linksmai, be pamokančio didaktinio tono. Taip gimė mintis sukurti grotažymę „ISNAMU“. Pirmiausia, paprašėme visų mūsų laidų vedėjų nufilmuoti video iš savo namų, kviečiančių laikytis karantino sąlygų. Video pradėjus suktis TV eteryje, sulaukėme daug teigiamų atsiliepimų ir nutarėme projektą išplėsti į internetą – kviesti žmones dalintis savo namų vaizdeliais – kaip jie gyvena karantino sąlygomis. O iš šių vaizdų gimė nauja idėja linksmai TV laidai „Iš namų“, kuri pasirodys TV3 eteryje jau balandžio pradžioje. Namuose tikrai galime nusiimti kaukes ir parodyti, kokie mes esame iš tikrųjų ir tokiu būdu ga dar net atsidurti TV3 televizijos eteryje“, – apie naują projektą kalbėjo TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Pagrindinė projekto „Iš namų“ idėja – skatinti žmones likti namuose ir parodyti, kad šis laikas gali būti įdomus, turiningas ir smagus.

Darjušas Lavrinovičius su vaikais

„Norime, kad projektas „Iš namų“  taptų pozityvo ir geros nuotaikos skleidėju. Gyvenimas su karantinu nesibaigė, jis tik pasikeitė ir tik nuo mūsų priklauso, kaip tai vertinsime. Mes skatiname atrasti teigiamų ir smagių dalykų. Nebijoti ir pakvailioti, ir pasijuokti iš savęs“, – žvelgti į situaciją pozityviai kvietė A. Rimas.

REKLAMA

Be to, prie projekto „Iš namų“ gali prisidėti visi norintys – siųskite smagius vaizdelius čia https://www.tv3.lt/isnamu/anketa arba pridėkite grotažymę #ISNAMU savo socialiniuose tinkluose – ir galbūt jūsų vaizdelis taps TV laidos „Iš namų“ dalimi. Kurkime smagią nuotaiką kartu!

Karantino laikotarpiu TV3 žiniasklaidos grupė jau pristatė ne vieną naują projektą, skirtą turiningai veiklai namuose. Praeitą savaitę startavo „TV3Play sporto klubas”, kviečiantis į jogos, meditacijos, fizinio pasirengimo treniruotes, šį antradienį startavo „TV3Play svajonių sodai“ – laidų ciklas, patariantis, kaip kartu su vaikais ir šeima užsiauginti prieskonių ant palangių, įsirengti darželius balkonuose, susitvarkyti kiemus. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų