BŪK NAMIE! Italijoje gyvenanti Daniūtė dalijasi jausmingu įrašu

Visame pasaulyje sparčiai plinta koronavirusas, o dėl jo grėsmės šalyse skelbiamas karantinas, žmonės raginami likti namuose. Būtent tai padaryti skatina ir šokėja Edita Daniūtė-Gozzoli, kuri su savo sekėjais pasidalijo itin jausmingu vaizdo įrašu.

Edita Daniūtė-Gozzoli (nuotr. Instagram)
14

Intagrame ji paviešino vaizdo įrašus, kuriuose drauge su vyru šoka.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. BŪK NAMIE! Italijoje gyvenanti Daniūtė dalijasi jausmingu įrašu

Jiedu ant namų parketo sukūrė nepaprastą pasirodymą. Tiesa, šokėja šiuo pasirodymu siekė ne tik parodyti, ką ji ir jos vyras sugeba, tačiau savo gerbėjams metė iššūkį: „Kaip ir žadėjau, valso choreografija kartu. Praktikuokitės ir žymėkite mane savo vaizdo įrašuose. Pora, geriausiai sušokusi tango, ir pora, geriausiai sušokusi valsą, gali mums atsiųsti savo varžybų vaizdo įrašą, o mes su jumis pasidalinsime savo komentarais. Praktikuokitės ir likite namuose.“

Primename, kad šokėja ir Mirko susižadėjo dar 2016 metais, taip pat kartu augina sūnų. Edita savo vestuves atšoko šiemet. Pora susituokė šiaurės vakaruose esančiame Livorno mieste, ant jūros kranto.

Žinoma moteris buvo pasipuošusi specialiai jai kurta, įspūdingo grožio balta suknele. Moteris žada atsisveikinti su savo pavarde ir tapti Edita Gozzoli.

Jai tai – antrosios vedybos. Pirmąkart moteris buvo ištekėjusi už advokato Mindaugo Vasiliausko. Su juo šokėja augina dukrelę Evitą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų