Daugybę metų televizijoje praleidęs Radži jos nepasiilgsta: kaip gyvenu, galiu pasakyti ir telefonu

Muzikiniame projekte išgarsėjęs ir iki šiol didžiulį būrį gerbėjų turintis dainininkas Radži atviras – į televiziją jis nebeina tik tam, kad rodytųsi, ir visuomet puikiai suprato, kad didžiulė ir netikėtai jį užklupusį populiarumo banga nebus pastovi.

Naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijos metu žinomas atlikėjas papasakojo apie gyvenimą po realybės šou, kodėl niekuomet negalvojo sergantis žvaigždžių liga, ir kodėl, jo manymu, šiais laikais žmonės sau leidžia kur kas daugiau, nei anksčiau.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Radži pokyčiai bėgant metams

Apie amžiną populiarumą niekada nesvajojo

Radži teigė, kad kiekvienas atlikėjas išgyvena savo populiarumo bangas. Anot dainininko, jo didžiulis populiarumas laikėsi net 10 metų, vis dėlto dabar jam svarbiausia sėslumas, nuoseklumas, ir tai, kad yra ištikimas pats sau.

Atlikėjas tikino, kad ir ateityje neketina keisti savo stiliaus, mat tokio atveju nebebūtų tas visų žinomas ir mėgiamas Radži, be to, jaustųsi blogai ir pats prieš save.

„Aš niekur nedingau. Normalu yra nueiti kažkiek nuo tos televizijos ir to pastovaus rodymosi, nes žmonėms tai atsibosta. Kiekvienas turi savo bangą – ji ateina ir praeina, ir tai yra normalu. Tu negali visada būti aukštai, bet aš nesiskundžiu dėmesiu, man jo tikrai pakanka. Svarbiausia, kad žmonės ateina į koncertus“, – kalbėjo žinomas vyras. 

REKLAMA

Radži

Televizijai dėkingas, bet prie jos neprisirišo

Sakoma, kad tiems, kurie įprato būti televizijoje, vėliau be jos būti sunku, vis dėlto Radži nustebina ir čia. Anot jo, jis visuomet puikiai suprato, kad jo buvimas televizijoje nėra amžinas.

„Aš į viską gyvenime žiūriu realiai. Niekada nebūdavo taip, kad oho – dabar mane filmuos! Net ir ateidamas į „Kelias į žvaigždes“, aš žinojau, kad visada taip nebus. Turi save tuo įtikinti. Taip ir atsitiko“, – pasakojo dainininkas.

Tiesa, jis neslepia, kad prie to reikėjo priprasti: „Žinoma, pirmą ir antrą savaitę gal ir buvo tokia depresija. Negaliu sakyti, kad esu nereikalingas – tikrai esu reikalingas, tačiau reikia suprasti, kad laikas eina tolyn, ateina vis nauji ir kiti – televizijai reikia vis kitų veidų. Čia gi ne Seimas, kad vis tie patys sėdi ir sėdi. Viskas turi keisti. Bet tai – tarsi spyris. Žmonės rūpinosi, buvo dėmesys, kažkas tave rengė, kažkas pasakydavo, kur sėsti, kur stoti ir visa kita. Tai – dėmesys, patirtis, globa. Bet kaip mes visi užaugame ir išeiname iš namų, taip ir iš čia mes visi turėjome išeiti ir savo kelią tiestis patys.“

Dabar Radži sako esantis laimingas, ir jei ji pakviečia pasirodyti kokioje nors TV laidoje, jis jaučiasi dėkingas. Vis dėlto to nesureikšmina, o kartais televizija jam netgi ir atsibosta. 

„Kaip aš gyvenu, galiu pasakyti ir telefonu. O ką man pasakoti nuėjus į laidą? Iš kitos pusės, kad gerai gyvenu? Aš taip nemoku. Tikrai yra žmonių, kurie nori eiti, ir tegul jie eina.  O mane rodė 10 metų“, – kalbėjo atlikėjas.

Radži

Kaltinimai dėl žvaigždžių ligos ir pasikeitęs žmonių elgesys

Paklaustas, ar niekuomet nėra sulaukęs kaltinimų, jog, neva, serga žvaigždžių liga, Radži buvo atviras – tokių dalykų pasitaikydavo, ir tai jam sakiusi yra net ir jo paties globėja.

Vis dėlto pats Radži su tuo nesutinka. „Nuo 19 metų papuoli į tokį šou, tave rodo visoje valstybėje, tu esi populiarus. Bet, nežinau, aš toks, koks buvau, toks ir esu. Aš toks buvau ir vaikų namuose. Negaliu pasakyti, kad tai yra žvaigždžių liga. Manau, kad tai – charakteris“, – tikino jis.

Žinomas atlikėjas pridėjo, kad prireikus, jis visada gali atsakyti nemandagiai, mat kai kurie žmonės – net ir gerbėjai – nejaučia ribų, perdėtai reikalauja dėmesio. Todėl net jei nebūtų dainininkas, su jais Radži elgtųsi taip pat.

„Žmonės dabar yra atbukę – atrodo, kad visi viską gali. Anksčiau būdavo gėdos jausmas, ar kažkaip nepatogu. Mano dievaitis, amžiną atilsį, buvo Stasys Povilaitis. Kai buvau vaikas, jis buvo atvažiavęs į Panevėžį. Mes nedrįsdavome prieiti ir kažko pasakyti. O dabar, atrodo, visi viską gali“, – piktinosi Radži.

Visą pokalbį su žinomu atlikėju galite išgirsti peržiūrėję naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferenciją.


Rašyti komentarą...
D
Dziugu
2020-07-05 05:38:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai pasakė apie seime sėdinčius,pagarba jam,sėkmės,visada su šypsena ir nuoširdumu ,......
Atsakyti
-6

Žiūrovė
2020-07-05 05:15:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu šaunuolis, Radžiuk. Ačiū tavo globėjai, kad toks užaugai. Malonu tavęs klausytis ir džiaugtis, kaip tu bendrauji su publika. Būk visada toks, Radži!
Atsakyti
-11

J
JO
2020-07-04 23:57:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės Radžiui
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (20)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų