Middleton mini 38-ąjį gimtadienį: iš Williamo sulaukė itin prabangios dovanos

Kembridžo hercogienė Kate Middleton šiandien mini svarbią datą – 38-ąjį savo gimtadienį. 

Kate Middleton (nuotr. SCANPIX)
9

Šios dienos proga karališkosios šeimos socialiniuose tinkluose buvo paviešinta dar niekur neviešinta žavios hercogienės nuotrauka, o užsienio žiniasklaida ėmė mirgėti nuo pranešimų, kaip moteris šią dieną paminėjo.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Middleton mini 38-ąjį gimtadienį: iš Williamo sulaukė itin prabangios dovanos

Kaip rašoma express.co.uk, Kate gimtadienį su artimiausias žmonėmis turėtų paminėti šiandien. Tiesa, draugams šventę K. Middleton iškėlė dar praėjusį savaitgalį. Sekmadienio ryte apsilankė bažnyčioje, o vakare mėgavosi jaukiu vakarėliu.

Artimi karališkosios šaltiniai taip pat atskleidė ir tai, ką hercogienės vaikai padovanojo moteriai. Pasirodo, kad kartu su tėvo Williamo pagalba, princas George’as, princesė Charlotte ir mažasis princas Louisas nusprendė namų kieme įrengti specialiai vaikams skirtą daržovių daržą. „Vaikai jau išsirinko sėklas ir augalus. Taip pat jie surinko ir mėgiamiausias savo nuotraukas, iš kurių padarys koliažą ir padovanos Kate“, – sakė šaltinis.

Negana to, įdomu tai, kad nuotraukos bus darytos pačių mažųjų – princo George’o ir princesės Charlotte! 

Vis dėlto ypatingiausią dovaną savo žmonai nusprendė padovanoti Williamas. Teigiama, kad šis nustebins ją deimantiniais auskarai ir prie jų derančia grandinėle. Kaip teigia šaltinis, vyras norėjo, kad jo mylimoji šios dienos proga pasijustų ypatinga.

Primename, kad Kate karališkosios šeimos sudėtyje yra jau 9 metus, o taip pat ji yra 6 mėnesiais vyresnė už savo vyrą Williamą.


Rašyti komentarą...
,
,
2020-01-09 22:30:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su gimtadieniu. Buk grazi ir laiminga.
Atsakyti
-1

A
Arnoldas
2020-01-10 13:58:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Panašiai atrodo kaip Ala Pugačiova
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų