Pugačiova pademonstravo puikų mados pojūtį: liekno liemens galėtų pavydėti 20-metės

Net 27 metais už savo vyrą, humoristą Maksimą Galkiną vyresnė Ala Pugačiova ir vėl maloniai nustebino gerbėjus. 

Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas (nuotr. Instagram)
13

Jos vyras neseniai socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka iš stačiatikių Kalėdų, o didžiausias jo sekėjų dėmesys ir vėl atiteko Alai.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pugačiova pademonstravo puikų mados pojūtį: liekno liemens galėtų pavydėti 20-metės

70 metų dainininkė atrodo išties pritrenkiančiai. Nuotraukoje ji matoma su klasikine savo šukuosena, juodais marškiniais ir chaki spalvos kelnėmis, perjuostomis plačiu, juodu diržu. Vieną moters ranką puošė masyvūs žiedai, o su kita apkabinusi ji laikė savo mylimąjį.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad dar visai neseniai A. Pugačiovos vyras Maksimas prabilo ir apie jų atžalas bei atskleidė, kuris iš jų vaikams yra griežtesnis.

Ne paslaptis, kad dvynukus išnešiojo surogatinė motina, kurios tapatybę pora slepia nuo viešumos. Naujagimiai – biologiniai sutuoktinių vaikai, mat apvaisinimui panaudotos judviejų lytinės ląstelės.

„Jaučiuosi kaip devintame danguje, spėjau išgyventi pačias stipriausias pirmas emocijas. To jausmo neįmanoma nusakyti – jis ypatingas, tą jausmą suprasti gali tik kiti tėvai, pajutę, ką reiškia rankose laikyti savo vaiką“, – anksčiau viename interviu kalbėjo laimingas tėvas.

Laimingas tėvas taip pat teigė, kad mergytė panaši į Alą, o berniukas – į jį. „Aišku, maži vaikai labai keičiasi, bet šiuo metu mergaitė tikrai panaši į Alą, o berniukas – į mane. Vardus mažyliams pasiūlė Ala, man jie patiko. Kadangi neturėjau savo variantų, sutikau. Be to, vardai labai tinka prie mano pavardės, pavyzdžiui – Haris Galkinas kviečiamas į sceną!“ – šypsodamasis svarstė M. Galkinas.

REKLAMA

Tiesa, Maksimas pripažino, kad Ala vaikų auklėjime yra griežtesnė: „Aš vaikus lepinu. Mes esame taip pasiskirstę. Ji, aišku, irgi juos labai myli, bet aš visai negaliu jų auklėti ar būti griežtas. Liza gimė viena minute anksčiau, todėl ji yra vyresnė ir išmintingesnė ir, jeigu reikia, nusileidžia broliui. 

Haris mėgsta konkuruoti, ypač dėl tėvų dėmesio. Dažnai mano vaizdo siužetuose arba nuotraukose galima pamatyti, kaip sūnus sėdi ant mano pečių ar kelių. Taip yra ne todėl, kad aš mažiau myliu Lizą, o todėl, kad Haris meistriškai moka sukurti tokias aplinkybes, kad vienintelė galima išeitis yra paimti jį ant rankų.“


Rašyti komentarą...
B
Be vardis
2020-01-08 18:56:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Alos ranką kišenėj laiko o ne apkabinus savo vyrą Maksimą
Atsakyti
-8

S
Skaitytoja
2020-01-09 08:53:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne apkabinusi mylimąjį, o kita ranka kišenėje...
Atsakyti
-4

M
Mokyklų valymas
2020-01-09 08:43:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Neturit ką rašyt, tą paty per tą paty,nuotraukos mintinai žinomos.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (21)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų