Šiaudikytė žengė raudonuoju mados apdovanojimų kilimu: pasidalijo įspūdžiais

Pirmadienio vakarą kviestiniai svečiai rinkosi į vieną laukiamiausių mados apdovanojimų renginį, kuris vyko Londone. Tarp ryškiausių pasaulio žvaigždžių buvo galima išvysti Ritą Orą, Rihanną, Lietuvos atlikėją Neringą Šiaudikytę bei daugelį kitų.

British Fashion Awards 2019 (nuotr. Vida Press)
32

Naujienų portalui tv3.lt Neringa Šiaudikytė papasakojo, kad šis renginys paliko didelį įspūdį jai.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Britų mados namų apdovanojimų kilimas

Garsi šalies atlikėja buvo pasipuošusi dizainerės Ainos Zinčiukaitės kurta juoda suknele. Anot atlikėjos, ji liko patenkinta savo įvaizdžiu ir šia kūrėja pasitiki jau ne pirmą kartą: „Ji mane rengė ir tada, kuomet vykau į „M.A.M.A“ muzikos apdovanojimus, ir daugybę kartų, kai žengiau raudonu kilimu kituose renginiuose.“   

Paklausta ar teko garbė pabendrauti su pasaulinio lygio žvaigždėmis, ji teigė, kad šis renginys skirtas pasigrožėti madomis, o ne bičiuliautis. „Susirinkusieji gerbia vieni kitų privatumą, jie atvyko pasigrožėti renginiu, tad su niekuo nesusipažinau, bet įspūdį šis renginys tikrai paliko didelį. Visi buvo pasipuošę, tai tikrai neeilinis vakaras“, – džiaugėsi atlikėja.

Visos renginio akimirkos – galerijoje.


Rašyti komentarą...
A
Auklėtoja
2020-01-05 03:32:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ji per garsi atlikėja? Neteko klausyti.Olia lia pupytė? Baikit piarint prekes.Tegu grožisi kol nupirks,bet ji tikrai blogas pavyzdys.Na ne Oksfordo studentė,o gal Nobelio premiją gavo? Už pinigus pavaikščiojo datyta lėlė kilimu.Mirkit kokia caca.Laisva Lietuva.Kas ką turi,tas tą rodo,bet ji tikrai negarsina Tėvynės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų