SEL ruošiasi surengti pasirodymą, kokio dar nėra rengęs: ypatingas dėmesys VIP svečiams

Svarbiausiems šįmet pasirodymams besiruošiantis Egidijus Dragūnas su grupe SEL atskleidžia vis daugiau detalių apie naujos koncepcijos šou. Išskirtinis koncertas gruodžio 13 dieną rengiamas Vilniaus publikai, „Litexpo“ parodų ir kongresų centre.

Egidijus Dragūnas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
32

Netradicinėje erdvėje E.Dragūnas šou norėjo surengti jau seniai ir dėl to visai grupės komandai teko gerokai pasukti galvas, kad nustebintų efektingų šou išlepintus gerbėjus, rašoma pranešime spaudai.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Egidijus Dragūnas atviras: gerbėjų laukia tikra bomba

Pasak Egidijaus, pasirodymas Vilniuje bus toks, kokio sostinėje dar jis nėra rengęs.

„Šiais metais pasirinkome ypatingą erdvę – „Litexpo“. Koncerte galės apsilankyti ribotas skaičius lankytojų – vos 6000-7000. Pasirodyme bus panaudota 130 lazerių ir specialios projekcijos. Jei kažkas tikisi šiame šou linksmintis didelėje erdvėje, turiu pasakyti, kad ruoštųsi kiek kitokiems įspūdžiams. Bus kuriamas akvariumo efektas“, – apie šou Vilniuje pasakojo E.Dragūnas.

Pasak SEL lyderio, koncertas Vilniuje išsiskirs dar ir tuo, kad čia bus net 12 specialių VIP erdvių, o dar viena turės kitokį išskirtinumą.

„Kiekviena VIP erdvė talpins tik po 12 žmonių, tiek žmonių galės stebėti koncertą specialioje zonoje, prie staliukų. Iš viso tokių erdvių bus 12. Taip pat bus ir superVIP zona, kuri bus įkurta virš scenos, todėl žmonės galės itin patogiai stebėti šou iš viršaus“, – apie naujienas kalbėjo SEL koncertų turui besiruošianti garsenybė.

E.Dragūnas teigė, jog seniai norėjo surengti pasirodymą, kad įgyvendintų šou idėją, kurią pristatys gerbėjams gruodžio 13-ąją.

Iš viso SEL šiais metais dar rengs 3 pasirodymus Lietuvoje: gruodžio 13 dieną koncertuos Vilniuje, 21 dieną – Kaune, 25 dieną – Šiauliuose. O artimiausias grupės pasirodymas rengiamas lapkričio 2-ąją, Dubline, Airijoje.

 


Rašyti komentarą...
D
Dovilė
2019-10-24 21:01:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jis dar neapkurto?
Atsakyti
0

L
Laima
2019-10-24 23:50:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
M,Vitulskis yra žvaigždė pasaulinio lygio, nes dainuoja žymiausiuose pasaulio operos teatruose. Kiti gal ir ne. Kad žinoti kažką, reikia domėtis, o tik paskui rašyti.
Atsakyti
0

D
Daivas Dovydas Dvareckas
2019-10-24 20:49:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sel,Samas,Jazūzų,
Dž.Butkutė,V.Merūnas,
A.Mamontovas P.Meškėla kokios jūs žvaigždės prieš Sting?, Lady Gaga, E.Clapton,
Pavaroti, E.Presley,
D.Ruso,Dž.Dassen,
Bob Makferin,S.Wonder,
Princą, M.Džekson vokalistą genialų šokėją, jūs visi Lietuvos vokalistai=0 ,prieš Pasaulio žvaigždes
Tokių vokalistų pasaulyje pilną,
Arabų Emiratuose,
Čikagoje kur važiuojate užsidyrbti ir Londone,
Norvegijoje, o Lietuvoje visi su Karūnomis aš visą gyvenimą grojų ir žinau jūsų chaltūras tipo kur galima užsidyrbti €...?
kuris iš jūsų gavo Grammy? =0 sekmės
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų