Seksualioji Fox parodė vaikus: atskleidė, kodėl mokykloje tyčiojasi iš jos sūnaus

Seksualioji aktorė Megan Fox vis rečiau matoma kino ekranuose, o ir nuo viešumos kurį laiką buvo pabėgusi. Už viską svarbiau šiai moteriai yra šeima, kuriai ji stengiasi skirti visą savo laiką. 

Megan Fox (nuotr. Instagram)
12

Visai neseniai aktorė pasidalijo ir šilčiausiomis akimirkomis, kurias praleido su savo artimiausiais.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Seksualioji Fox parodė vaikus: atskleidė, kodėl mokykloje tyčiojasi iš jos sūnaus

M. Fox kartu su mylimuoju Brianu Austinu Greenu augina net 3 atžalas – 5 metų Bodhi, 3 metų Journey ir 7 metų Noah. Tiesa, internautai dažnai jų pamatyti negali – aktorė tokias artimas širdžiai akimirkas su atžalomis viešina itin retai. 

„Instagram“ pasidalintose M. Fox akimirkose šeima švenčia Heloviną „Disneyland“ pramogų parke. Čia Journey įkūnijo drakoną, Noah – raganą, O Bodhi buvo aprengtas kaip skeletas.

Dar visai neseniai Megan prabilo apie apie bėdas, su kuriomis tenka susidurti auginant vaikus. Pasirodo, kad jos sūnelis Noah nori išreikšti save vilkėdamas suknelę mokykloje. Deja, kitiems vaikams tai pasirodė nepriimtina ir jie ėmė tyčiotis.

„Prieš dvi dienas jis vilkėjo suknelę į mokyklą, ir jam grįžus aš paklausiau, ar kažkas kažką sakė? Jis pasakojo, kad berniukai jam įėjus juokėsi, bet jam tai nerūpėjo, mat per daug myli sukneles“, – sakė aktorė.

Tiesa, bėgant metams nemažai pasikeitė ir pačios aktorės išvaizda. Dabar ji nė iš tolo nebeprimena tos gražuolės, kuria buvo anksčiau. Daugelio spėjimu, prie to ryškiai prisidėjo įvairios plastinės operacijos.

REKLAMA

Teigiama, kad Megan pasitobulino nosį, neatsispyrė botokso procedūroms, skruostų formavimui bei lūpų putlinimui. Neišvengta ir dantų bei krūtų korekcijos. O visai neseniai pasidalijusi asmenuke „Instagram“, Megan sulaukė ir skaudesnių kritikos žodžių.

„Anksčiau buvai seksualiausia pasaulio moterimi“, „Dievinu tave, bet dėl tokio didelio botokso kiekio tampi į save nebepanaši“, – rašė komentatoriai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų