Kortos atverstos: paaiškėjo, kuriame mieste įvyks „Eurovizija“

Praėjusią dieną pasklidę gandai, kad „Eurovizijos“ dainų konkursas 2020-aisiais bus rengiamas Olandijos uoste Roterdame – pasitvirtino.

Duncan Laurence (nuotr. SCANPIX)
54

Tris mėnesius trukusi diskusija nemenkai patampė nervus, tačiau buvo nuspręsta, kad šįkart „Euroviziją“ rengs antrasis pagal dydį Olandijos miestas.

(54 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Eurovizijos finalas: dalyvių pasirodymai

Tiesa, kovoje dėl „Eurovizijos“ miesto nebuvo sostinės Amsterdamo – pastaruosius du mėnesius kovoje rungėsi Mastrichtas ir Roterdamas.

Tvirtinama, kad Amsterdamo buvo atsisakyta dėl to, jog čia tuo metu taip pat vyks dideli renginiai, kurie užims arenas bei sales. Ne paslaptis, kad to nenorėjo ir patys miesto gyventojai – jau kurį laiką skundžiamasi dėl didelio turistų skaičiaus.

Žinia, kad Roterdamas taps „Eurovizijos“ miestu netyčia pasirodė vakar – čia oficialiame „Eurovizijos“ puslapyje trumpam buvo atsiradęs užrašas „Roterdamas 2020“. Tiesa, kiek vėliau jis pradingo.

Primename, kad „Eurovizijos“ pusfinaliai įvyks gegužės 12, 14 dienomis, o didysis finalas bus gegužės 16 dieną.

tv3.lt primena, kad šiemet dainų konkursą nugalėjo oalndas Duncanas.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus paaiškėjo, kad šių metų nugalėtojais tapo Nyderlandai. Atlikėjas Duncanas su daina „Arcade“ surinko 429 balsus. Antroje vietoje liko Italija su 465 balsais, o trečioje – Rusija, su 369 balsais.

Finale pasirodė 26 šalių atstovai – dešimt jų iš pirmojo pusfinalio, dešimt iš antrojo, penkios šalys, kurios remia dainų konkursą ir šalis, kuri tapo praėjusių metų nugalėtoja.

Nugalėtojo pasirodymas:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų