Leonavičiūtė švenčia gimtadienį: lepina karštais kadrais

Kūno rengybos trenerė Jolanta Leonavičiūtė liepos 2-ąją švenčia 37-ąjį gimtadienį. Sportuojanti ir sveikai besimaitinanti ištisus metus Jolanta žavi tiek vyrus, tiek moteris.

Jolanta Leonavičiūtė (nuotr. Vilmantas Žilinskas)
33

Gražuolė turi pavydėtiną figūrą, todėl nenuostabu, kad ji drąsiai gali ją demonstruoti, net ir būdama be drabužių. Socialiniuose tinkluose ji dažnai dalijasi nuotraukomis, kuriose demonstruoja sportišką figūrą.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Leonavičiūtė švenčia gimtadienį: lepinat karštais kadrais

Jolanta – skandalingiausia ano meto Lietuvos pramogų pasaulio persona. Moters kelias televizijoje buvo išties įdomūs: skandalais apipintas išgarsėjimas, dalyvavimas ne viename televizijos projekte, naujai įsižiebę jausmai, daug viešumo.

Šiandien moteris savo gerbėjus stebina ne tik savo sugebėjimu stovėti ant rankų ar atlikti itin sunkius pratimus, tačiau ir viena už kitą karštesnėmis nuotraukomis.

Jolanta ne vieną valandą praleidžia sporto salėje liedama prakaitą, todėl prieš savo gerbėjus ji nebijo pasirodyti nusimetusi drabužius.

Moteris ne tik dalijasi pikantiškais kadrais, bet ir negaili patarimų moterims. Visai neseniai ji pasidalijo vienu pratimu, kuris padės išryškinti ir suformuoti dailesnius sėdmenis.

„Kojos ir sėdmenys dažniausiai būna prioritetas pas merginas. Nepamirškite ir viršutinės kūno dalies. Balansas – štai, kur tikslas sporte. Labai paprastas pratimas. Tiks bet kokį fizinį pasiruošimą turinčioms.

Atsisėdimas ant suolo. Pradedančios daro tik su savo kūno svoriu, pažengusios ima į rankas 5-10 kilogramų hantelį arba ant pečių štangutę 10 kilogramų. Stoti ir sėsti 10 kartų, spaudimai truputį pasikėlus nuo suolo – 10 kartų. 4-6 serijos“, – sakė ji.

REKLAMA

„Dažnai sulaukiu klausimo, kiek laiko užtrunka „su sportu pasidaryti“ norimus linkius. Atsakymas visada tas pats – tyla su šypsena. Ilgai užtrunka. Bet viskas įmanoma, jei tikslas yra“, – socialiniuose tinkluose rašo Jolanta.

Nuotraukų galerija pamatykite, kaip keitėsi garsi moteris.

 

 

 


Rašyti komentarą...
N
Nu žinot
2019-07-03 02:55:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai ,kad papai įdėtiniai.ar ir juos pripūtė svarmenų dėka?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų