
Kompanijos atstovai neslepia ir tuo pačiu didžiuojasi, jog „Aston Martin Valkyrie AMR Pro“ lenktynių trasoje sugebės nuskriausti bet kurį jam iššūkį metusį ratuotį. Jeigu „Aston Martin“ inžinieriams pavyks pradėti automobilio gamybą, kurio galia sieks ~ 1100 arklio galių, o jo svoris sieks apie 1000 kilogramų, vargu ar greitu metu atsiras savanoris, kuris turėtų noro ir pajėgumo mesti iššūkį „Aston Martin“ kompanijos darbuotojams.
Akivaizdu, jog „Valkyrie“ buvo kurtas ne pagal tradicinę lengvojo automobilio formulę. Atidžiai apžiūrėkite automobilio kėbulą ir pamatysite kaip kiekvienas iškilimas ar tarpelis šiame ratuotyje atlieka jam paskirtą funkciją. Todėl nenuostabu, jog tradiciniai komforto įrangos priedai šiame automobilyje neegzistuoja. Važiuojant lenktynių trasoje tikrai nenorėsite naudotis navigacijos sistema ar ieškoti savo mėgstamos dainos „Spotify“ programėlėje.
„Aston Martin“ ruošiasi pagaminti 25 šio išskirtinio bolido vienetus. Ir žinote ką? Visi egzemplioriai buvo parduoti žymiai anksčiau negu „Aston Martin“ spėjo pasakyti kada prasidės šių bolidų gamyba.
 

 
  
  
  
  
  
  
 
 
  
 