Sunkesnę nei tikėtasi pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse pasiekė be pralaimėjimų žengiantys Kauno „Žalgirio“ (17 ir 0) krepšininkai, kurie išvykoje 62:57 (9:14, 21:13, 13:16, 19:14) palaužė Vilniaus „Perlą“ (6 ir 11)

Mačą dvitaškiu pradėjo P.Jankūnas, bet „Perlas“ atsakė 5 taškais ir prabėgus 3 minutėms pirmavo 5:2. Abiems ekipoms sunkiai sekėsi rinkti taškus. Įpusėjus ketvirčiui 5:4 pirmavo šeimininkai. Situacija nepasikeitė ir po reklaminės minutės pertraukėlės. Vilniečiai toliau nežymiai, bet buvo priekyje. Paskutinę sekundę L.Samėnas pataikytas tritaškis leido šeimininkams po pirmųjų dešimties žaidimo minučių pirmauti 5 taškais – 14:9.

Nuo pat antrojo kėlinio pradžios „Žalgiris“ gerokai suaktyvino gynybą ir tai davė vaisių. Varžovai keturias minutes nesugebėjo pasižymėti ir tuo pasinaudoję kauniečiai atstatė pusiausvyrą – 14:14. Sužaidus 5 minutes T.Delininkaitis tolimu metimu po ilgos pertraukos vėl išvedė savo komandą į priekį – 18:16. Netrukus svečių pranašumas buvo šoktelėjęs ir iki 6 taškų – 24:18. Likus rungtyniauti 2 minutes I.Zouroso auklėtiniai pirmavo 27:20, bet „Perlas“ laimėjo trumpą atkarpą 5:0 (25:27) ir graiką privertė prašyti minutės pertraukėlės. Po jos vilniečiams buvo pavykę išlyginti rezultatą (27:27), bet T.Delininkaičio tritaškis leido „Žalgiriui“ pirmauti įpusėjus susitikimui – 30:27.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Ir toliau vyko kova taškas į tašką. Įpusėjus ketvirčiui po spurto 6:0 „Perlas“ vėl buvo priekyje – 35:33. Toliau strigdami varžovų gynyboje žalgiriečiai sunkiai rinko taškus. Tuo pasinaudoję vilniečiai dar labiau atitrūko – 40:35. Svečiai prieš prasidedant paskutinei kėlinio minutei išlygino rezultatą -40:40. Rezultatas lygus išliko ir po trisdešimties žaidimo minučių – 43:43.

Lemiamame ketvirtyje sužaidus 2 minutes rezultatas vis dar buvo lygus (47:47), bet „Žalgiris“ spurtavo 5:0 (52:47) ir R.Štelmaherį privertė šaukti pasitarimą. Įpusėjus kėliniui M.Pociaus tolimas metimas suteikė jau 6 taškų pranašumą – 55:49. „Perlas“ neketino sudėti ginklų anksčiau laiko ir L.Samėno bei A.Šikšniaus taškų dėka atstatė pusiausvyrą – 55:55. Prasidėjus paskutinei minutei T.Delininkaitis smeigė tritaškį, taip išvesdamas savo komandą į priekį – 60:57. Netrukus kauniečiams pavyko apsiginti nuo varžovų atakos. Vilniečiams taip pat pavyko apsiginti ir A.Viskonto metimas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau tikslo nepasiekė. Pražanga sustabdytas P.Jankūnas realizavo baudas, taip įtvirtindamas „Žalgirio“ pergalę – 62:57.

„Perlas“: Laurynas Samėnas 15, Arvydas Šikšnius ir Saulius Kulvietis po 14, Vilmandas Dilys 8.

„Žalgiris“: Tomas Delininkaitis 23 (7/8 tritaškiai), Paulius Jankūnas 13 (12 atk. kam.), Trentas Plaistedas 6.