Pirmąją pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo nugalėtojų titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ (1/0), kuris Klaipėdoje 75:68 (12:19, 26:15, 21:18, 18:16) įveikė Palangos „Naglio“ (0/1) klubo krepšininkus.

Rungtynėse „Žalgiris“ vertėsi be vidurio puolėjo Milovano Rakovičiaus, kuris su komanda į Klaipėdą nevyko dėl nugaros skausmų.

Pirmasis kėlinys kur kas sėkmingiau susiklostė šeimininkams, kurie pasinaudojo vis dar apsnūdusiais „Žalgirio“ krepšininkais ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo rezultatu 19:10.

Vis dėlto antrojo kėlinio pradžioje kauniečiai surengė spurtą ir priartėjo jau iki minimumo - 18:19. Po S.Weemso kėliniui artėjant prie pabaigos rezultatas tapo lygus (27:27), o po Roberto Javtoko kelių sėkmingų epizodų pačioje pabaigoje iš eilės „Žalgiris“ po dvidešimties minučių jau pirmavo - 36:34.

Trečiajame kėlinyje „Žalgiris“ bandė bėgti į priekį, tačiau palangiškiai varžovų nepaleido ir įpusėjus ketvirčiui kauniečiai pirmavo tik 47:44. Nors po taiklių S.Weemso ir Tomo Delininkaičio metimų „Žalgiris“ atitrūko iki 8 taškų (56:48), bet „Naglis“ skirtumą čia pat šiek sumažino ir po trijų kėlinių atslikinėjo 52:57.

Ketvirtajame kėlinyje „Naglis“ vis dar kvėpavo kauniečiams į nugarą ir įpusėjus jam komandos skyrė tik trys taškai (62:65), tačiau „Žalgiris“ kelis sykius sėkmingai apsigynė, o po Manto Kalniečio tolimo metimo kauniečiai atitrūko iki 74:66. Per likusias kelias minutes „Naglis“ jau nieko nesugebėjo padaryti ir svečiai šventė nelengvą pirmąją pergalę LKL lygoje - 75:68.mo kauniečiai atitrūko iki 74:66. Per likusias kelias minutes „Naglis“ jau nieko nesugebėjo padaryti ir svečiai šventė nelengvą pirmąją pergalę LKL lygoje - 75:68.

„Žalgiris“: Robertas Javtokas (6 atk. kam.) ir Sonny Weemsas (6 atk. kam.) po 15, Mindaugas Kuzminskas 9 (8 atk. kam.), Tadas Klimavičius ir Mantas Kalnietis (4 rez. perd.) po 8, Ty Lawsonas 6 (5 rez. perd.), P.Jankūnas ir Marko Popovičius po 4, D.Collinsas (5 per. kam.) ir Tomas Delininkaitis po 3.

„Naglis“: Mindaugas Reminas 23, Bilalas Bennas 13 (10 atk. kam.), Nikita Brainovas (6 atk. kam.), Tomas Rinkevičius ir Paulius Kleiza po 8.