Antrąją nesėkmę Baltijos krepšinio lygos (BBL) pirmenybėse patyrė Kauno „Žalgirio“ ekipa. Be Traviso Watsono ir Dainiaus Šalengos rungtyniavę Ramūno Butauto auklėtiniai svečiuose 80:94 (21:25, 17:22, 18:22, 24:25) pralaimėjo Ventspilio „Ventspils“ krepšininkams.

Nors rungtynes tiksliu dvitaškiu pradėjo Mirza Begičius, aikštės šeimininkai laimėjo atkarpą 7:4 ir sužaidus dvi minutes jau Latvijos čempionai buvo priekyje - 7:4. Po Dairio Bertanio tolimo metimo „Ventspils“ pranašumas buvo pasiekęs šešis taškus (10:4), tačiau Martyno Pociaus ir Marcuso Browno metimai įpusėjus ketvirčiui leido kauniečiams priartėti - 12:9. Nors po keturių iš eilės Aleksandro Čapino metimų „Žalgirio“ deficitas buvo sumažėjęs iki dviejų taškų (13:15), aikštės šeimininkai netrukus pelnė šešis taškus be atsako ir vėl nutolo - 21:13. Po Mario Delašo, Ado Juškevičiaus ir Artūro Milaknio baudų metimų „Žalgirio“ deficitas dar kartą aptirpo (19:21), tačiau aikštės dar iki pertraukėlės sugebėjo atitolti - 25:21.

Antrojo kėlinio pradžioje po Arturo Berzinio ir E.Kalvės metimų „Ventspils“ dar kartą nutolo - 36:28. Nepaisant visų žalgiriečių pastangų, likus žaisti tris minutes Latvijos ekipa ir toliau turėjo penkių taškų pranašumą - 42:37. Kėlinio pabaigoje „Ventspils“ ekipa dar labiau padidino savo pranašumą ir įpusėjus susitikimui turėjo devynių taškų persvarą - 47:38.

Trečiojo kėlinio pradžia žalgiriečiams ir toliau nieko gero nežadėjo. Ronaldas Zakis sužaidus vos kelias sekundes po didžiosios pertraukos dėjimu sugrąžino Ventspilio komandai dviženklį pranašumą - 49:38. Negana to, sužaidus tris minutes po D.Bertanio dėjimo „Žalgirio“ deficitas išaugo iki trylikos taškų (43:56), o kėlinio viduryje dar labiau padidėjo - 45:61. A.Juškevičiaus tritaškis ir Tado Klimavičiaus baudos metimas padėjo kauniečiams kiek atsitiesti (49:61), o po Manto Kalniečio tritaškio „Žalgirio“ deficitas vėl tapo vienženklis - 54:61. Visgi Sandžio Buškeviso tritaškis dar kartą gražino „Ventspils“ klubui dviženklį pranašumą (67:56), o kėlinį dvitaškiu baigęs E.Kalvė prieš lemiamą ketvirtį padidino „Žalgirio“ atsilikimą iki trylikos taškų - 56:69.

Lemiamo ketvirčio pradžioje po T.Klimavičiaus dvitaškio kauniečių deficitas vėl sumažėjo iki vienženklio (61:70), tačiau Latvijos čempionai netrukus vėl nutolo ir dviženklę persvarą išsaugojo iki pat mačo pabaigos. Likus pusantros minutės „Žalgirio“ deficitas išaugo iki penkiolikos taškų (69:84), o rungtynes kauniečiai pralaimėjo 80:94.

„Ventspils“: E.Kalvė 25, D.Bertanis 24 (9 išprov. praž.), S.Buškevicas 17 (tritaškiai 5/7), M.Jurevičius 10 (dvitaškiai 4/4, baudos 2/2).

„Žalgiris“: M.Pocius 15 (7 išprov. praž.), T.Klimavičius 11, A.Juškevičius 10, A.Čapinas 9, M.Brownas 8 (dvitaškiai 1/9, tritaškiai 0/1), Š.Vasiliauskas (dvitaškiai 2/2, tritaškiai 1/1) ir M.Begičius - po 7, M.Delašas 6, S.Vene ir A.Milaknis - po 2.