Kauno „Žalgirio“ krepšininkai triuškinama pergale pradėjo LKL pusfinalio seriją. Kauniečiai namuose 105:67 (33:16, 21:21, 25:14, 26:16) nepasigailėjo Klaipėdos „Neptūno“ ir serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.

Nors rungtynes pustuštėje Kauno sporto halėje tolimu metimu pradėjo Mantas Kalnietis, Pauliaus Morkeliūno ir Valdo Vasyliaus metimų dėka sužaidus tris minutes rezultatas tapo lygus - 5:5. Netrukus P.Morkeliūnas buvo nubaustas nesportine pražanga, o per ataką keturis taškus surinkę žalgiriečiai po Pauliaus Jankūno dviejų dėjimų ir viršaus vėl atitrūko - 11:5.

Aktyviai besigindami ir tiksliai puldami aikštės šeimininkai ir toliau didino savo persvarą, kuri įpusėjus kėliniui jau siekė aštuonis taškus - 15:7. Tado Klimavičiaus ir P.Jankūno vedini žalgiriečiai po Arvydo Eimutavičiaus nesportinės pražangos likus žaisti dvi minutes jau įgijo penkiolikos taškų pranašumą - 27:12. Per likusį laiką kauniečiai dar labiau padidino savo pranašumą ir po pirmųjų dešimties minučių jau triuškina varžovu net 33:16.

Antrajame kėlinyje sužaidus keturias minutes po šešių iš eilės P.Morkeliūno taškų „Neptūno“ deficitas šiek tiek sumažėjo - 24:38. Nors vienu metu aikštės šeimininkų persvara buvo dar šiek tiek sumažėjusi (44:31), nesustabdomai rungtyniavusio P.Jankūno ir iš toli tiksliai atakavusio M.Kalniečio metimų dėka „Žalgiris“ netrukus vėl susigrąžino solidų pranašumą - 52:33. Per likusį laiką įvykiai aikštelėje kardinaliai nepasikeitė ir įpusėjus rungtynėms aikštės šeimininkai priekyje - 54:37.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Žalgiriečiai atakas neretai baigdavo įspūdingais dėjimais, o klaipėdiečių bandymai mažinti skirtumą tolimais metimais dažniausiai būdavo netikslūs. Įpusėjus kėliniui po Dainiaus Šalengos tritaškio bei T.Klimavičiaus dėjimo „Žalgirio“ persvara šoktelėjo iki 26 taškų - 71:45. Antroje ketvirčio pusėje „Žalgirio“ pranašumas jau nekėlė jokių abejonių. Kėlinį keturiais tiksliais baudų metimais baigė Darius Šilinskis ir po tris dešimties minučių aikštės šeimininkai išlaikė triuškinančią persvarą - 79:51.

Paskutiniame ketvirtyje aikštelėje jokios intrigos jau nebuvo. Sužaidus tris minutes „Žalgiris“ triuškino varžovus 91:55, o rungtynes laimėjo rezultatu 105:67.

„Žalgiris“: P.Jankūnas 22 (12 atk. kam., 6 rez. perd.), M.Kalnietis 20 (6 atk. kam.), T.Klimavičius 16 (8 atk. kam.), D.Šalenga 14, D.Šilinskis 13.

„Neptūnas“: P.Morkeliūnas 16 (7 atk. kam.), A.Eitutavičius 13, V.Vasylius 11, A.Vaitiekus 8.