0

Prancūzijos „Ligue 1“ lygoje šiandien buvo tęsiamas 28 turas. Jame dabartinis lyderis Paryžiaus „Saint-Germain“ vos nepatyrė gėdingo pralaimėjimo, tačiau klubą į pergalę atvedė Zlatanas Ibrahimovičius dėl kurio dviejų įvarčių PSG 2-1 įveikė autsaiderį „Nancy“ klubą.

„Nancy“ prieš šias rungtynes buvo laimėjęs tris paskutinius lygos mačus, todėl į Paryžių klubas vyko pasitikėdamas savo jėgomis. Tai matėsi nuo pat rungtynių pradžios, kadangi jau 7 minutę PSG vartininkas Salvatore Sirigu atlaikė Lossemy Karaboue smūgį. Įpusėjus kėliniui S.Sirigu savo vartus išgelbėjo ir nuo Yassine Jebbouro smūgio.

Visgi 36 minutę „Nancy“ sugebėjo išsiveržti į priekį. Po Djamelio Bakaro perdavimo vienas prieš vartininką išbėgo Benjaminas Moukannjo ir nors jo pirmas smūgis buvo atremtas, tačiau kamuolys ir vėl jam atšoko, ir antrą kartą „Nancy“ krašto puolėjas neklydo.

Pirmajame kėlinyje progų turėjo ir PSG. Kėlinio pradžioje gerų šansų neišnaudojo Blaise‘as Matuidi ir Ezequielis Lavezzi, o prieš pertrauką vos rezultato neišlygino Lucasas Moura.

Antro kėlinio pradžioje Z.Ibrahimovičiaus bandymą pasižymėti atlaikė „Nancy“ vartininkas Damienas Gregorini, tačiau 59 minutę jis negalėjo nieko padaryti. Po „Nancy“ gynėjų klaidos Švedijos rinktinės puolėjas išbėgo vienas prieš vartus ir išlygino rezultatą.

Jau po trijų minučių Marco Verratti atliko puikų perdavimą Z.Ibrahimovičiui ir šis pelnė anrtą savo klubo įvartį bei PSG pradėjo pirmauti.

Šiose rungtynės puikiai žaidė M.Verratti, kuris sulaukė daug ovacijų iš savo žiūrovų kai jį 74 minutę pakeitė Davidas Beckhamas.

Rungtynių pabaigoje Florentas Zitte vos neišlygino rezultato, bet S.Sirigu ir vėl nuostabiai apgynė savo vartus. Taigi PSG šventė sunkią pergalę po kurios klubas turi 57 taškus ir užima pirmą vietą. „Nancy“ klubas su 21 tašku užima paskutinę vietą.

Kituose keliuose mačuose buvo įmušta net po šešis įvarčius. Vienose rungtynėse „Troyes“ 4 – 2 įveikė „Reims“ klubą, o kitame mače „Evian“ 5 – 1 sutriuškino „Sochaux“ komandą.