Namuose rungtyniavę Kauno „Žalgirio“ dubleriai pirmose XV-ojo NKL turo rungtynėse nė karto neleido pirmauti principiniams varžovams Vilniaus „Statybai“. Tris iš keturių kėlinių laimėję kauniečiai įveikė praėjusio NKL sezono finalininkę 87:81 (20:17; 26:21; 20:18; 21:25), teigiama pranešime spaudai.

„Žalgiris-2“ susitikimo pradžioje išsiveržė į priekį ir visą rungtynių laiką pirmavo. Antrojo ketvirčio viduryje sostinės komanda atsiliko 16 taškų skirtumu (38:22), o prieš prasidedant paskutiniajam ketvirčiui kauniečiai vis dar turėjo 10 taškų persvarą (66:56).

Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos Vilniaus „Statyba“ priartėjo iki minimalaus skirtumo – 77:76, tačiau neatlaikė „Žalgirio“ dublerių puolimo ir namo išvažiavo pralaimėję 87:81.

Geriausiai nugalėtojų gretose žaidė Artūras Gudaitis. Jis pelnė 25 taškus ir atkovojo 7 kamuolius. 20 taškų (3/4 trit.) pridėjo Tomas Dimša, 13 taškų pelnė ir 6 kamuolius atkovojo Marius Grigonis.

Vilniaus „Statybos“ komandoje rezultatyviausias buvo Darius Tarvydas – 26 taškai ir 6 atkovoti kamuoliai. Po 13 taškų pelnė Ovidijus Varanauskas (9 rez. perd.) ir Vitalijus Lukša.

Po šio susitikimo Kauno „Žalgiris-2“ turnyrinėje lentelėje pavijo Vilniaus „Statybą“. Abiejų komandų sąskaitose – po 10 pergalių ir 5 prlaimėjimus. Komandos rikiuojasi NKL turnyrinės lentelės viršuje.