0

Sekmadienį Vokietijoje buvo užbaigtas XVI „Bundesliga“ turas. Jame netikėtą pergalę šventė „Hannover“ klubas, kuris namuose 3-2 įveikė antroje vietoje besirikiuojantį Lėverkuezno „Bayer“ klubą.

Visgi „Bayer“ klubas žaisdamas svečiuose pirmas išsiveržė į priekį kai jau antrą mačo minutę įvartį pelnė Gonzalo Castro.

Tačiau jau po 18 minučių rezultatas buvo lygus. Paskirtą vienuolikos metrų baudinį sėkmingai realizavo Szabolcsas Huszti. Daugiau įvarčių pirmoje mačo dalyje nebuvo.

Po pertraukos aktyviau žaisti pradėjo „Hannover“ klubas, kuris praėjus 12 minučių nuo antro kėlinio pradžios pirmą kartą šiose rungtynėse atsidūrė pirmaujančio vaidmenyje. 57 minutę savo klubą į priekį išvedė buvęs „Manchester United“ puolėjas Mame Biramas Dioufas.

Visgi jau po minutės Stefanas Kiesslingas atstatė pusiausvyrą. Taigi abu klubai bandė pasiekti pergalę, tačiau tą padaryti pavyko tik „Hannover“. 69 minutę dar vieną vienuolikos metrų baudinį realizavo S.Huszti. Tai buvo paskutinis mačo įvartis, kuris ir lėmė „Hannover“ pergalę.

Kitose rungtynėse Monchengladbacho „Borussia“ namuose 2-0 įveikė „Mainz“. Abu įvarčiai buvo įmušti po pertraukos. 58 minutę pasižymėjo Mike‘as Hanke, o 63 minutę įspūdingą smūgį iš toli atliko Juanas Arango