Vokietijoje – favoritų pergalės

Dortmundo „Borussia“ Vokietijos „Bundesliga“ čempionato išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo Bylefeldo „Arminia“ futbolininkus.

Jadonas Sancho 27-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė vartų sargas. Manuelis Akanji 41-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų ir rezultatas išliko nepakitęs.

Matsas Hummelsas 53-ąją minutę tiksliu smūgiu išvedė „Borussia“ ekipą į priekį 1:0. Netrukus futbolininkas antrą kartą nuginklavo vartininką ir įtvirtino svečių pergalę 2:0.

Kitose dienos rungtynėse pergalę iškovojo ir šalies čempionas Miuncheno „Bayern“ klubas, kuris 2:1 svečiuose įveikė „Koln“ futbolininkus.

Thomas Mulleris 13-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Bayern“ į priekį 1:0. Serge’as Gnabry per pridėtą pirmojo kėlinio laiką puikiu smūgiu nuginklavo vartininką padvigubino pranašumą 2:0.

Dominickas Drexleris 82-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rezultatą 1:2.