Vokietija įsirašė užtikrintą pergalę prieš Japoniją

Fotogalerija, geriausi epizodai

Pergalę Pasaulio taurės rungtynėse iškovojo Vokietjos (1/0) rinktinė, kuri E grupės akistatoje Okinavoje 81:63 (23:11, 30:20, 16:16, 12:16) pranoko Japonijos (1/0) komandą.

Nugalėtojus į priekį vedė Moritzas Wagneris, kuris pelnė 25 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. 14 taškų surinko Dennisas Schroderis.

Pralaimėjusiems Yuta Watanabe pelnė 20 taškų.

Vokietijos rinktinė kontrolę perėmė nuo pirmojo kėlinio, po kurio pirmavo 12 taškų persvara.

Antrajame ketvirtyje vokiečiai pelnė 30 taškų ir prieš ilgąją pertrauką buvo priekyje 22 taškų persvara.

Per likusius kėlinius japonai stebuklo nesukūrė.

Vokietija kitas E grupės rungtynes žais prieš Australiją, o Japonija susitiks su suomiais.

Vokietjos rinktinė: Moritzas Wagneris 25 (8/9 dvit., 9 atk. kam.), Dennis Schroderis 14 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Danielius Theis 13 (6/7 dvit., 6 atk. kam.), Franzas Wagneris 10 (6 atk. kam., 5 rez. perd.), Andreas Obstas 6, Johannesas Voigtmannas 6 (8 atk. kam.), Isaac Bonga 4.

Japonijos rinktinė: Yuta Watanabe 20 (7/9 dvit., 2/10 trit., 6 atk. kam.), Yudai Baba 15 (6/7 dvit., 4 atk. kam.), Joshas Hawkinsonas 9 (10 atk. kam.), Yuki Kawamura 7, Keisei Tominaga 5, Hirotaka Yoshii 3, Makoto Hiejima 2.