Garliavos sporto centre vykstančio DNB Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės moterų varžybų finalo ketverto turnyro pirmajame pusfinalyje penktadienį Kauno „Viči-Aistės“ be didesnio vargo 97:45 (20:14, 21:14, 22:6, 34:11) įveikė kitą laikinosios sostinės komandą - „LKKA-Aistes“.

Nugalėtojų titulą ginančios „Viči-Aisčių“ krepšininkės leido varžovėms kvėpuoti į nugarą tik pirmajame kėlinyje, tačiau beveik visą laiką buvo priekyje. Vėliau favoričių persvara po truputį didėjo, o trečiajame kėlinyje tapo triuškinama.

Nugalėtojoms 23 taškus pelnė Vaida Sipavičiūtė (8 atk. kam.), 17 - Tatsiana Lichtarovič, 12 - Kortnė (Courtnay) Pilypaitis, 11 - Lina Pikčiūtė, 10 - Milda Sauliūtė.

„LKKA-Aisčių“ ekipai 10 taškų pelnė Jolanta Marmienė, po 9 - Šarūnė Jasiunskaitė ir Laura Svarytė.

Pralaimėjusios komandos žaidėjos suklydo net 31 kartą.

Antrasis pusfinalis, kuriame susitiks Klaipėdos „Lemminkainen“ ir Vilniaus „Kibirkštis-Tichė-Iki“, prasidės 19.15 val.