Europos čempionato A grupės rungtynėse Juodkalnijos (2/1) rinktinė 91:81 (21:21, 24:25, 22:12, 24:23) nugalėjo Bulgarijos (0/3) nacionalinę komandą.

Antrajame kėlinyje kelio traumą patyrė Juodkalnijos gynėjas Kendrickas Perry, kuris ant parketo negrįžo ir tuo pasinaudoję bulgarai įpusėjus dvikovai buvo nežymiai priekyje – 46:45.

Po pertraukos amerikietis jau grįžo į aikštelę ir ėmė vadovauti savo komandos žaidimui ir iškart juodkalniečiai spurtavo 10:0 bei perėmė iniciatyvą – 55:46.

Skirtingai nei šeštadienį vykusio mačo metu, po varžovų spurto Bulgarija nepalūžo ir po truputį mažindama deficitą į priekį vėl grįžo 33-ąją minutę – 75:73.

Ilgai bulgarai nepirmavo, nes Juodkalnijos atkarpa 10:3 leido vėl perimti dvikovos kontrolę – 83:78.

Prasidėjus paskutinei minutei juodkalniečių pranašumas šoktelėjo iki 7 taškų (87:80) ir bulgarai išsigelbėti šansų nebeturėjo.

Nugalėtojams Vladimiras Mihailovičius pelnė 23 taškus (2/8 tritaškiai, 6 atk. kam., 5 rez. perd.), Igoris Drobnjakas ir Bojanas Dubljevičius (9 atk. kam.) – po 17, Nemanja Radovičius – 16 (7 atk. kam.), K. Perry pridėjo 12 taškų (5 rez. perd.).

Bulgarams Aleksandras Vezenkovas įmetė 26 taškus (10/15 metimai, 8 atk. kam., 32 naud. bal.), Andrejus Ivanovas – 17, Chavdaras Kostovas – 10 (2/6 tritaškiai), Ivanas Alipievas surinko 9 taškus.