Pasaulio "Formulės 1" čempionato vienuoliktąjį etapą - Vengrijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį iš pirmosios pozicijos trečią kartą iš eilės pradės "Mercedes" komandos atstovas bei sezono lyderis vokietis Nico Rosbergas.

Šeštadienį vykusioje kvalifikacijoje N. Rosbergas vieną 4,381 km "Hungaroringo" trasos ratą įveikė per 1 minutę 22,715 sekundės bei iš pirmosios pozicijos startuos jau šeštąjį kartą šį sezoną bei dešimtą sykį karjeroje.

Antrą vietą kvalifikacijoje užėmė keturiskart pasaulio čempionas vokietis Sebastianas Vettelis ("Red Bull-Renault"), o trečias liko suomis Valtteri Bottas ("Williams-Mercedes").

Vėl kvalifikacijoje nepasisekė kitam "Mercedes" komandos pilotui britui Lewisui Hamiltonui. Paskutiniuosius dvejus metus Vengrijoje triumfavusio brito bolidas užsidegė tik išvažiavus į trasą ir jis buvo priverstas grįžti į boksus bei sekmadienį startuos priešpaskutinis.