Milvokio „Bucks“ efektingu būdu iškovojo pirmąją pergalę NBA Rytų konferencijos finalo serijoje. „Elniai“ namuose 125:91 (34:28, 43:17, 26:18, 22:28) sutriuškino Atlantos „Hawks“.

Vis tik „Hawks“ stovykloje nuotaikos išlieka džiugios. Ekipa praėjusiame mače perėmė namų aikštės pranašumą ir kitas dvi rungtynes žais namų teritorijoje. Serijos rezultatas lygus – 1:1.

Pirmajame mače siautęs Trae Youngas nebebuvo toks dominuojantis. Gynėjas per 28 minutes pelnė 15 taškų (1/8 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius, tačiau pakartojo karjeros klaidų antirekordą – 9.

„Praėjusiame mače jis tiesiog gyveno po krepšiu, gavo lengvų floaterių – tai jam tas pats, kas metimai iš po krepšio. Mes nenorėjome, kad jis įsivažiuotų rungtynių pradžioje. Taip pat, neleidome jam stoti prie baudų metimų linijos, o tai irgi buvo labai svarbu“, – gynybos prieš „Hawks“ lyderį svarbą išskyrė „Bucks“ gynėjas Jrue Holiday‘us.

„Bucks“ šiose rungtynėse nėkart neatsiliko, antrojo kėlinio pradžioje pelnė 20 taškų be atsako, o antroje pusėje persvara nebuvo mažesnė nei 30 taškų. Lemiamame ketvirtyje abi ekipos jau ilsino svarbiausius savo žaidėjus.

Milvokio ekipai Giannis Antetokounmpo surinko 25 taškus, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“: G. Antetokounmpo 25, J. Holiday‘us 22, Brookas Lopezas 16, Khrisas Middletonas 15 taškų.

„Hawks“: T. Youngas 15, Danilo Gallinari 12, Johnas Collinsas ir Camas Reddishas po 11 taškų.