Trečiąją pergalę iš eilės svečių arenose Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse iškovojo Jonavos „Petrochemos“ klubas (3-1). Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai Klaipėdoje – 77:64 (18:15, 21:13, 18:17, 20:19) sutriuškino vienus čempionato lyderių vietos „Naftos-Uni-Akvaservio“ (2-2) krepšininkus.

Mačą penkiais taškais iš eilės pradėjo šeimininkai – 5:0, tačiau Evaldo Aniulio bei Henriko Vorotnikovo vedama „Petrochema“ netrukus suorganizavo įspūdingą spurtą ir išsiveržė į priekį – 12:7. Atsigavę po šalto dušo klaipėdiečiai išlygino rezultatą – 14:14. Kaip bebūtų, ketvirtį sėkmingiau užbaigė „Petrochema“ – 18:15.

Antrajame kėlinyje „Naftos-Uni-Akvaservio“ klubas susigražino pranašumą – 23:22, bet dar vienas svečių spurtas pakeitė svarstyklių lėkštutes K.Naruševičiaus ekipos naudai – 30:23. Nors intriga greitai eilinį kartą grįžo į susitikimą – 30:28, „Petrochemos“ atakų serija – 9:0 nusiuntė šeimininkus į lengvą nokdauną – 39:28.

Po didžiosios pertraukos uostamiestyje tęsėsi Jonavos ekipos šou. Įpusėjus ketvirčiui, Ričardo Verbicko tritaškis sukrovė svečiams rekordinį 17 taškų pranašumą – 51:34. Į duobę įpuolę šeimininkai kiek stabilizavo mačo eigą, tačiau prieš lemiamą kėlinį ekipas skyrė dvylika taškų – 57:45.

Ketvirtajame ketvirtyje „Petrochemos“ gretose siautėję Karolis Šarukas ir R.Verbickas padėjo sukrauti ekipai net dvidešimt trijų pranašumą – 72:49. Šis spurtas tapo lemiamu tašku rungtynėse ir Jonavos ekipa iškovojo įtikinamą pergalę – 77:64.

Jonavos „Petrochema“: Karolis Šarukas 23 taškai, Ričardas Verbickas 20, Henrikas Vorotnikovas 12, Evaldas Aniulis (9 rez. perd.) ir Tomas Milinskas po 6, Dainius Gulbinas ir Lukas Grabauskas po 4, Vladislovas Razumnovas 2, Vilius Sajekas ir Dovydas Šemeklis taškų nepelnė.

Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“: Dainius Vaitelis 12 taškų, Elvinas Gintvainis 10, Laurynas Lučinskas 9.

Kitas rungtynes NKL čempionate Jonavos klubas žais artėjantį penktadienį namų arenoje su lygos debiutantais Raseinių „Rasų“ krepšininkais.