Marijampolė vakar triumfavo, tačiau vienas teisėjo sprendimas paskutinę akimirką galėjo džiaugsmą paversti gedulu.

Ketvirtą pridėto laiko minutę Soligorsko „Šachtior“ komandos kapitonas Pavelas Rybakas galva nukreipė kamuolį į „Sūduvos“ vartus, o Vaidas Slavickas savo ekipą išgelbėjo, kai paskutinę akimirką išmušė kamuolį nuo vartų linijos.

Tačiau epizodo pakartojimas parodė, kad arbitrai galėjo ir suklysti. Peržiūrėjus epizodą matyti, kad kamuolys tikriausiai jau buvo kirtęs liniją.

Jei teisėjas vis dėlto būtų įskaitęs įvartį, tuomet rezultatas būtų tapęs 2:2 ir Baltarusijos vicečempionai keliautų į kitą UEFA Europos lygos atrankos etapą, nes Soligorske mačas baigėsi be įvarčių 0:0.

Nors vartų linijos technologija dar nėra plačiai naudojama, ji tikriausiai būtų padėjusi teisėjui įskaityti įvartį.

Susitikimo Marijampolėje atomazga buvo verta trilerio. Pirmajame kėlinyje komandos pelnė po įvartį, todėl rezultatas palankus buvo varžovams dėl svečiuose įmušto įvarčio.

Tačiau Algis Jankauskas jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką galva nukreipė kamuolį į vartus po standartinės situacijos ir eliminavo „Šachtior“ ekipą, kuri buvo laikoma poros favorite.