Pergalę Eurolygoje įsirašė Roko Jokubaičio atstovaujama Barselonos „Barcelona“ (19/9), kuri išvykoje 88:78 (18:18, 19:24, 22:15, 29:21) nugalėjo Valensijos „Valencia“ (13/15) krepšininkus.

Nors „Barcelona“ mačą pradėjo įgydama dviženklį pranašumą jau 6-ąją minutę (16:6), tačiau „Valencia“ per likusias 4 minutes likvidavo visą deficitą ir rezultatas tapo lygus – 18:18. Antrajame ketvirtyje jau šeimininkai didesnę laiko dalį pirmavo ir keliskart turėjo 6 taškų atsargą, o įpusėjus dvikovai siekė 5 – 42:37.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė – toliau vyko kova taškas į tašką, tačiau dabar jau katalonai ilgiau laikėsi priekyje, tačiau niekur neatitrūko – 59:57 sužaidus trisdešimt minučių.

„Barca“ atitrūkti sugebėjo ketvirtajame kėlinyje, kai spurtavo 10:0 ir 34-ąją minutę susikrovė 13 taškų atsargą (76:63), kurios „Valencia“ krepšininkams panaikinti nebepavyko.

Startiniame penketuke aikštelėje pasirodęs R. Jokubaitis per 13,5 minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, po 3 kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 6 naudingumo balus.

„Valencia“: Semi Ojeleye 19, Chrisas Jonesas 15, Damienas Inglisas 13 (6 atk. kam.), Victoras Claveras 10.

„Barcelona“: Janas Vesely 21 (10/10 dvitaškiai, 25 naud. bal.), Nikola Kaliničius (5 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Nicolasas Laprovittola (3/8 tritaškiai, 7 rez. perd.) po 13, Jabari Parkeris 12, Joelis Parra ir Willy Hernangomezas po 8.