29-tąjį gimtadienį paminėjęs Jonas Valančiūnas buvo vienas Memfio „Grizzlies“ (33-33) lyderių, bet komanda patyrė apmaudžią nesėkme, kai svečiuose 97:111 (32:31, 17:27, 21:20, 27:33) nusileido Detroito „Pistons“ (20-47) ekipai.

Lietuvis per 32 minutes pelnė 19 taškų (9/12 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 16 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo, du sykius pasižengė ir blokavo du varžovo metimus.

Prastai antrąįį mačo kėlinį pabaigę svečiai turėjo dešimties taškų deficitą (50:60). Tačiau „Grizzlies“ nuolat artėjo prie varžovų, kol galiausiai artėjant ketvirtojo kėlinio laikui į pabaigą skirtumą sumažino iki 89:91.

Bet kai jau atrodė, kad Memfio ekipa gali pagalvoti ir apie pergalę, „Pistons“ laimėjo atkarpą 12:3 ir likus žaisti dvi minutes vėl įgijo dviženklę persvarą – 104:94. Galiausiai jie pergalę ir įtvirtino.

„Pistons“ gretose rezultatyviausiai žaidė Cory Josephas bei Wayne‘as Ellingtonas, kurie surinko po 18 taškų.

Deividas Sirvydis aikštėje nepasirodė trenerio sprendimu.

Pralamėjusiems komandos lyderis Ja Morantas įmetė 20, o Jarenas Jacksonas pridėjo 17 taškų.

„Pistons“: Wayne'as Ellingtonas ir Cory Josephas (11 rez. perd.) po 18, Isaiah Stewartas 15, Sekou Doumbouya 14, Saddiqas Bey ir Jahlilas Okaforas po 13.

„Grizzlies“: Ja Morantas 20 (5 rez. perd., 5 kld.), Jonas Valančiūnas 19 (16 atk. kam.), Jarenas Jacksonas 17, Johnas Koncharas 11, Brandonas Clarke'as 10.