Po pergalės prieš NBA čempionus Naujojo Orleano „Pelicans“ (5-4) komandai su Jonu Valančiūnu nepavyko pasiekti dar vieno laimėjimo.

Šį kartą „pelikanai“ svečiuose po pratęsimo 121:124 (28:29, 24:31, 33:28, 24:21, 12:15) krito prieš Atlantos „Hawks“ (6-3) klubą, kuriam tai buvo antroji pergalė paeiliui.

J.Valančiūnas žaidė 26 minutes, pasižymėjo 13 taškų (5/12 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 17 atšokusių kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, blokavo metimą, padarė 2 klaidas ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Dar ketvirtajame kėlinyje svečiai turėjo dviženklį deficitą (90:103), tačiau sugebėjo atsitiesti. Netrukus pradėtas spurtas 12-0 padėjo nurėžti atsilikimą vos iki taško (102:103).

Galiausiai likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes Ziono Williamsono dvitaškis persvėrė rezultatą (107:105).

Prasidėjus paskutinei minutei Naujojo Orleano ekipa pirmavo tais pačiais dviemis taškais (109:107). Visgi, išsaugoti trapios persvaros nepavyko. Likus 5 sekundėms, rezultatą lygino Dejounte Murray (109:109).

Šansą išplėšti pergalę turėjo Brandonas Ingramas, bet metimas skriejo pro šalį.

Pratęsime dominavo aikštės šeimininkai. Pastarieji per pirmąją jo pusę atsiplėšė 6 taškais (111:117). Likus 6 sekundėms, svečiai dvitaškiu su pražanga dar švelnino situaciją (121:124), tačiau dar vieno pratęsimo išplėšti nepavyko.

Trigubą dublį rungtynėse atliko Atlantos klubo gynėjas Dejounte Murray, kuris per 42 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas (8 atk. kam., 7 kld.) ir CJ McCollumas (10 atk. kam.) po 29, Herbertas Jonesas 19 (9 atk. kam.), Brandonas Ingramas 16 (7/23 met., 7 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 13 (17 atk. kam.), Larry Nance‘as Jr. 8.

„Hawks“: Trae Youngas 34 (7/17 dvit., 2/9 trit., 14/15 baud., 10 rez. perd., 5 kld.), Dejounte Murray 22 (1/8 trit., 10 atk. kam., 11 rez. perd.), Clintas Capela 21 (19 atk. kam., 4 blk.), D‘Andre Huntris 15, Jalenas Johnsonas 11.