Valančiūnas buvo tarp rezultatyviausių, o „Pelicans” grįžo į pergalių kelią

Visi lietuvio taškai – vaizdo įraše

Jonas Valančiūnas buvo tarp rezultatyviausių, o lietuvio atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ (19/12) šventė dar vieną pergalę.

Šįkart „pelikanai“ NBA reguliaraus sezono rungtynėse 126:117 (37:17, 28:29, 29:29, 32:42) įveikė San Antonijaus „Spurs“ (10/21) komandą.

Lietuvis namų rungtynėse ant parketo praleido 26 minutes, pelnė 16 taškų, atkovojo 10 kamuolių (5 iš jų puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, dukart suklydo ir mačą baigė su 5 asmeninėmis pražangomis.

30-metis vidurio puolėjas iš Utenos pataikė visus 4 baudos metimus, dukart prametė iš toli ir realizavo 6 dvitaškius iš 12.

J. Valančiūno pasirodymas „Pelicans“ gretose buvo antras pagal rezultatyvumą.

Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo C. J. McCollumas. Amerikietis gynėjas pelnė 40 taškų, pagerino savo sezono rekordą ir nutraukė iki „Pelicans“ 4 pralaimėjimų užsitęsusią nesėkmių seriją.

Rungtynes dėl sveikatos ir saugumo protokolo praleido NBA žvaigždė Zionas Williamsonas.

Galingai rungtynes pradėję šeimininkai iš Naujojo Orleano jau per pirmąjį kėlinį pelnė net 40 taškų ir įgijo 20 taškų pranašumą. Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Pelicans“ vis dar turėjo 19 taškų pranašumą, tačiau tada „Spurs“ spurtavo 10:0. Tai daugiausiai įvyko Stanley Johnsono pastangomis, kuris ketvirtajame kėlinyje pelnė 9 iš 12 savo taškų.

Vis tik tada darbo ėmėsi „Pelicans“ lyderis C. J. McCollumas – per 7 minučių atkarpą jis pelnė 19 taškų, o likus 3:31 min. „Pelicans“ pirmavo 119:106.

„Spurs“ gretose rezultatyviausią karjeros mačą sužaidė 23 taškus pelnęs Jeremy Sochanas, Joshas Richardsonas pridėjo 14.

Su 19 pergalių ir 12 pralaimėjimų J. Valančiūno atstovaujamas klubas Vakarų konferencijoje užima 3 vietą ir artimiausias rungtynes išvykoje žais su Oklahomos „Thunder“.