Prancūzijoje pasibaigusiose Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) "World Combined Events Challenge" serijos daugiakovininkų varžybose šeštąją vietą galutinėje įskaitoje su 5960 taškų užėmė Viktorija Žemaitytė.

Dešimtą kartą surengtame turnyre nugalėjo planetos jaunimo čempionė rusė Tatjana Černova (6768 tšk.), aplenkusi kanadietę Jessicą Zelinką (6218 tšk.) ir australę Kylie Wheeler (6158 tšk.).

Ketvirtąją vietą užėmė ukrainietė Natalija Dobrynska (6134 tšk.), o iš penktosios pozicijos Lietuvos sportininkę išstūmė Ganos atstovė Margaret Simpson (6058 tšk.).

Sekmadienį V. Žemaitytė buvo ketvirta šuoliuose į tolį (6,13 m), keturiolikta ieties metime (39,55 m) bei dešimta finišavo 800 m bėgime (2 min. 20,01 sek.).

Varžybas Prancūzijoje baigė 21-a sportininkė iš 22-jų startavusių.

Pernai šiame turnyre septynkovininkė V. Žemaitytė buvo ketvirta (6021 tšk.), o 2004 metais - penkiolikta (5671 tšk.).