natalija dobrynska

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „natalija dobrynska“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „natalija dobrynska“.

Septynkovėje - visiškas A.Skujytės ir V.Žemaitytės fiasko

Šiandien itin nesėkmingai moterų septynkovės varžybų šuolių į tolį rungtis susiklostė Lietuvos atstovėms Austrai Skujytei ir Viktorijai Žemaitytei – abi mūsiškės per tris bandymus nesugebėjo užfiksuoti nė vieno rezultato ir atsisveikino su Pekino olimpiada. Priminsime, kad po keturių rungčių 29-erių metų A. Skujytė buvo 13-oje vietoje, o po sunkios kelio traumos dar ne visai atsigavusi 23-ejų metų V. Žemaitytė - 27-oje.
2008-08-16

Olimpinį rekordą pagerinusi A. Skujytė pakilo į 7-ą vietą

Lietuvos septynkovininkės Austra Skujytė ir Viktorija Žemaitytė po truputį gerina savo pozicijas Pekino olimpinėse žaidynėse. 29-erių Austra Skujytė po trečiosios – rutulio stūmimo – rungties su 2852 taškais iš kuklios 25-osios vietos pakilo jau į septintąją. Mūsiškė įrankį nusviedė 17 metrų 2 centimetrus ir trumpam buvo pagerinusi olimpinį rekordą.
2008-08-15

A. Skujytė pasaulio čempionate po 3 rungčių - antra

Valensijoje vykstančiame pasaulio uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate moterų penkiakovės rungtyje Austra Skujytė užima antrąją vietą. Per trečiosios rungties - rutulio stūmimo - varžybas Lietuvos atstovė užėmė antrąją vietą, geriausiu mėginimu rutulį nustūmusi lygiai 17 metrų (16,83, 17,00, 16,75). A. Skujytę aplenkė tik 15 cm geresnį rezultatą pasiekusi ukrainietė Natalija Dobrynska. Kitos sportininkės neperžengė 15 m ribos.
2008-03-07

V. Žemaitytė tarptautinėse daugiakovininkių varžybose Prancūzijoje buvo šešta

Prancūzijoje pasibaigusiose Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) "World Combined Events Challenge" serijos daugiakovininkų varžybose šeštąją vietą galutinėje įskaitoje su 5960 taškų užėmė Viktorija Žemaitytė.Dešimtą kartą surengtame turnyre nugalėjo planetos jaunimo čempionė rusė Tatjana Černova (6768 tšk.), aplenkusi kanadietę Jessicą Zelinką (6218 tšk.) ir australę Kylie Wheeler (6158 tšk.).Ketvirtąją vietą užėmė ukrainietė Natalija Dobrynska (6134 tšk.
2007-06-04

V. Žemaitytė tarptautinėse daugiakovininkių varžybose Prancūzijoje kol kas penkta

Prancūzijoje vykstančiose į Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) "World Combined Events Challenge" ciklą įtrauktose dešimtosiose daugiakovininkų varžybose penktą vietą po pirmosios dienos užima Viktorija Žemaitytė.100 m barjerinio bėgimo distancijoje sugaišusi 14,12 sek., į aukštį peršokusi 182 cm, rutulį nustūmusi 12,48 m ir 200 m nubėgusi per 24,52 sekundės Lietuvos septynkovininkė surinko 3588 taškus.Po keturių rungčių pirmauja rusė Tatjana Černova (3906 tšk.
2007-06-03

Europos pirmenybėse A. Skujytė užėmė ketvirtąją vietą

Europos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionate Anglijoje ketvirtąją vietą tarp penkiolikos penkiakovės varžybų dalyvių užėmė daugiakovininkė Austra Skujytė, surinkusi 4740 taškų bei pasiekusi naują Lietuvos rekordą.Paskutinėje rungtyje - 800 m bėgime A. Skujytė buvo šešta, distanciją įveikusi per 2 minutes 16,21 sekundės bei pasiekusi asmeninį uždarų patalpų rekordą.Ankstesnis Lietuvos rekordas penkiakovėje (4679 tšk.
2007-03-02

A. Skujytė pasaulio lengvosios atletikos čempionate pakilo į 3 vietą

Vengrijos sostinėje vykstančiose planetos uždarų patalpų lengvosios atletikos pirmenybėse penkiakovininkių varžybose Austra Skujytė su 2890 taškų po trečiosios rungties iš penktosios vietos pakilo į trečiąją. Rutulio stūmimo varžybose lietuvaitė tarp aštuonių dalyvių užėmė pirmąją vietą - 16 m 30 cm. Likus dviems rungtims, lydere bendroje įskaitoje tapo portugalė Naide Gomes (2967 tšk.), lenkianti ukrainietę Nataliją Dobryskają (2911 tšk.): 1. Naide Gomes 2967 tšk.