Sekmadienį principinėse Rusijos vyrų krepšinio superlygos A diviziono rungtynėse dėl vietos atkrintamosiose varžybose Vido Ginevičiaus Vladivostoko „Spartak-Primorje“ klubas namuose 81:75 (30:17, 21:23, 14:16, 16:19) įveikė Samaros CSK VVS ekipą su Rolandu Alijevu.

V. Ginevičius nugalėtojams pelnė 8 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir prasižengė 3 kartus. Per 37 minutes jis paraikė 2 tritaškius iš 4, abu baudų metimus, tačiau abu dvitaškiai skriejo pro šalį.

Pusšeštos minutės aikštelėje praleidęs R. Alijevas prametė po 1 dvitaškį bei tritaškį.

Iškovoję vienuoliktąją pergalę 23-osiose rungtynėse Vladivostoko krepšininkai lieka aštuntojoje vietoje, o tryliktąją nesėkmę per 23-is susitikimus patyrusi Samaros ekipa lieka devinta.

Pirmą vietą reguliariajame sezone jau užsitikrino čempiono titulą ginantis Ramūno Šiškausko Maskvos CSKA (22 pergalės ir 1 pralaimėjimas) klubas, o antra liks Kęstučio Kemzūros treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (21/2) ekipa.

Trečią vietą trylikos komandų turnyre užima Darjušo Lavrinovičiaus Kazanės „Uniks“ penketukas.

Rusijos krepšinio superlygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):