„Atletico“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse įvykusiame Madrido derbyje minimaliu rezultatu 1 – 0 įveikė „Real“ futbolininkus.

Įdomūs faktai:

• „Atletico“ realizavo vienuolikos metrų baudinį „La Liga“ rungtynėse prieš „Real“ pirmą kartą nuo 2010 metų kovo mėnesio.

• Priminsime, jog „Karališkasis" klubas jau kiek anksčiau užsitikrino 35-ąjį „La Liga“ pirmenybių titulą.

• „Atletico“ po 35 sužaistų rungtynių su 64 taškais rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.

Angelis Correa 4-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko.

Yannickas Carrasco 40-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Atletico“ į priekį 1:0.

Luka Jovičius pirmojo kėlinio pabaigoje atliko smūgį, tačiau „Atletico“ vartininkas Janas Oblakas atrėmė kamuolį.

Antoine‘as Griezmannas 58-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų.

Matheusas Cunha 63-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas išliko nepakitęs.

Federico Valverde 70-ąją minutę smūgiuotą kamuolį meistriškai atrėmė „Atletico“ komandos vartų sargas J.Oblakas.

Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo A.Griezmannas, kurio 76-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai greta vartų.