Užtikrintą pergalę Eurolygoje pasiekė Valensijos „Valencia“ (13/12) ekipa, namie 89:78 (29:21, 26:14, 16:17, 18:26) nugalėjusi Madrido „Real“ (15/10) krepšininkus.

Iki ilgosios pertraukos „Valencia“ atakavo tiesiog fantastiškai – tikslą pasiekė 81 procentas dvitaškių (13/16) ir 57 procentai tritaškių (8/14). Tai ir pro šalį skrieję „Real“ tritaškiai (4/16) leido šeimininkams atitolti triuškinančiu skirtumu – 55:35.

Po ilgosios pertraukos solidžiau startavo „Real“ (45:57), tačiau Valensijos ekipa netrukus situaciją stabilizavo ir dar vieno spurto svečiams surengti neleido. Skirtumas sumenko tik paskutinę minutę.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo Samas Van Rossomas, per 25 minutes pelnęs 16 taškų (5/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojęs kamuolį, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus, po 2 kartus suklydęs ir prasižengęs bei surinkęs 20 naudingumo balų.

„Valencia“ atsirevanšavo Madrido klubui už nesėkmę Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje.

„Valencia“: Samas Van Rossomas 16 (8 rez. perd.), Vanja Marinkovičius 14, Nikola Kaliničius 12, Mike‘as Tobey (3/4 tritaškių, 5 atk. kam.) ir Klemenas Prepeličius po 11, Martinas Hermannssonas 9.

„Real“: Jaycee Carrollas 20 (4/7 tritaškių), Alberto Abalde 13 (3/7 tritaškių), Walteris Tavaresas 11 (9 atk. kam.), Gabrielis Deckas ir Fabienas Causuer po 9.