Latvijoje sekmadienį surengtas paskutinis – 10-as – šio sezono PDC Šiaurės Europos ir Baltijos šalių smiginio profesionalų turo etapas.

Nuo šešioliktfinalio startavęs Darius Labanauskas 6:1 nugalėjo latvį Anatolijų Žukovą, vėliau 6:2 pranoko estą Olafą Siigurą, o ketvirtfinalyje 0:6 neprilygo suomiui Marko Kantele. Suomis šioje dvikovoje demonstravo labai aukšto lygio žaidimą. Jo trijų strėlyčių taškų vidurkis siekė net 98,02 (lietuvio – 83,17).

Tiesa, pralaimėjimas D.Labanauskui nuotaikos neturėjo sugadinti. Iki šios nesėkmės jis Latvijoje buvo šventęs 20 pergalių iš eilės.

Per penktadienį ir šeštadienį jis laimėjo net 3 turnyrus, užsitikrino pirmą vietą 2022 m. PDC Šiaurės Europos ir Baltijos šalių smiginio profesionalų turo bendroje įskaitoje bei pelnė kelialapį į pasaulio čempionatą. Kartu su lietuviu iš šio regiono į pasaulio čempionatą pateko ir antrą vietą sezone užėmęs švedas Danielis Larssonas.

Iki ketvirtfinalio sekmadienį nukeliavo ir Laimis Zubavičius, 3:6 neatsilaikęs prieš švedą Dennisą Nilssoną. Mindaugas Barauskas iškrito aštuntfinalyje, 3 lietuviai pralaimėjo šešioliktfinalyje, o dar 7 – pirmajame rate.