Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) rinktinė (2/0) Europos čempionato grupių etape iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Ankstyvą dviženklį deficitą panaikinę Tomo Purlio auklėtiniai 80:73 (16:24, 26:14, 22:22, 16:13) įveikė Nyderlandų rinktinę (0/2) ir turnyre toliau žygiuoja be pralaimėjimų.

Rungtynių pradžioje lietuvius ištiko olandiškas šaltas dušas – 11:24. Pamažu atsilikimą naikinę Lietuvos krepšininkai po pertraukos jau patys priartėjo prie dviženklės persvaros (47:38), tačiau atkaklūs priešininkai prieš lemiamą ketvirtį neleido jaustis ramiai – 64:60.

Rungtynėse likus žaisti 5 minutes lietuvių pranašumas tesiekė minimumą (70:69), tačiau tuomet buvo surengtas spurtas 8:0, po kurio olandai atsitiesti nesugebėjo

. Tiek rezultatyvumu, tiek naudingumu mūsiškių gretose labiausiai išsiskyrė Kasparas Jakučionis.

Gynėjas pelnė 17 taškų, atidavė 5 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 9 atšokusius kamuolius ir surinko 23 naudingumo balus.

Ketvirtajame kėlinyje taškus rinkęs Nojus Indrušaitis iš viso jų surinko 16.

A grupės kovas lietuviai užbaigs sekmadienį dvikova su Izraelio (1/1) atstovais.