Beveik visas rungtynes varžovus bandęs pavyti Klaipėdos „Neptūnas“ (6-5) patyrė pralaimėjimą FIBA Čempionų lygoje. Klaipėdiečiai 94:98 (12:27, 21:19, 25:25, 27:14, 9:13) nusileido Gaziantepo „Gaziantep“ (3-8).

Uostamiesčio ekipa rungtynes baigė be išvaryto Kazio Maksvyčio.

Turkai jau po pirmo kėlinio turėjo penkiolikos taškų pranašumą. Daugiausiai „Neptūnas“ atsiliko šešiolikos taškų skirtumu, o dviženklį varžovų pranašumą panaikino tik ketvirtajame kėlinyje.

Pradėję jį su 13 taškų deficitu, klaipėdiečiai išsiveržė į priekį, likus žaisti dvi minutes - 81:80.

Galiausiai rungtynėse prireikė pratęsimo, nors lietuviai turėjo šansą išsivežti pergalę per pagrindinį laiką, bet lemiama ataka buvo nesėkminga.

Antrąją pratęsimo minutę K.Maksvytis gavo antrą techninę pražangą ir paliko aikštę.

Likę be trenerio neptūniečiai pralaimėjo atkarpą 0:5 ir galiausiai pripažino varžovų pranašumą.

„Neptūnui“ 28 taškus pelnė Edgaras Želionis, 26 Renaldas Seibutis, 14 Simas Galdikas.