Cristiano Ronaldo atstovaujamas „Al-Nassr“ klubas Saudo Arabijos profesionalioje lygoje 3:0 sutriuškino „Damac“ futbolininkus.

Cristiano Ronaldo 18-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Al-Nassr“ į priekį 1:0. Portugalas 23-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

C. Ronaldo 44-ąją minutę surengtos greitos atakos metu tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir šių rungtynių rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

„Al-Nassr“ po 18 sužaistų rungtynių turi surinkęs 43 taškus ir rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Damac“ su 22 taškais žengia septintas.