Miunchene (Vokietija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate savo pasirodymą ketvirtadienį baigė Lietuvos sprinteris Gediminas Truskauskas.

Vyrų 200 m bėgime lietuvis įveikė atrankos barjerą, tačiau pusfinalyje varžovams neprilygo. Antrajame pusfinalio bėgime G.Truskauskas liko 8-as – 21.05 sek. Galutinėje čempionato įskaitoje jis užėmė 22-ą vietą, o nuo finalo jį skyrė 0.61 sek.

Pusfinalyje geriausiai sekėsi Didžiosios Britanijos atstovams – Zharneliui Hughesui (20.19) ir Charlesui Dobsonui (20.21). Su trečiu rezultatu į finalą auksinės Italijos olimpinės 4x100 m bėgimo rinktinės narys Filippo Tortu (20.29).

G.Truskauskas ketvirtadienį atrankoje pateko į antrąjį bėgimą. 200 m distanciją jis tąkart įveikė per 20.67 sek., atbėgo trečias ir pelnė tiesioginį kelialapį į pusfinalį.

Geriausias G.Truskausko sezono rezultatas yra 20.56 sek. Greičiausiai per karjerą jis bėgo pernai Austrijoje, kai pagerino Lietuvos rekordą – 20.48 sek.

24-erių lietuvis Europos čempionate debiutavo 2018 m. Tada jis finišavo per 21.11 sek. ir į pusfinalį nepateko.