gediminas truskauskas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gediminas truskauskas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gediminas truskauskas“.

Truskauskui nesėkmingai susiklostė Europos čempionato pusfinalis

Miunchene (Vokietija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate savo pasirodymą ketvirtadienį baigė Lietuvos sprinteris Gediminas Truskauskas. Vyrų 200 m bėgime lietuvis įveikė atrankos barjerą, tačiau pusfinalyje varžovams neprilygo. Antrajame pusfinalio bėgime G.Truskauskas liko 8-as – 21.05 sek. Galutinėje čempionato įskaitoje jis užėmė 22-ą vietą, o nuo finalo jį skyrė 0.61 sek.
2022-08-18

Sprinteris Truskauskas pateko į Europos lengvosios atletikos čempionato pusfinalį

Miunchene (Vokietija) vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate sėkmingai startavo Lietuvos sprinteris Gediminas Truskauskas. Pirmajame atrankos etape lietuvis pateko į antrąjį bėgimą. 200 m distanciją jis įveikė per 20.67 sek., atbėgo trečias ir pelnė tiesioginį kelialapį į pusfinalį.
2022-08-18

Baltijos lengvosios atletikos čempionate – Truskausko ir Kilty vedamų lietuvių triumfas

Penktadienį ir šeštadienį Valmieroje (Latvija) vyko Baltijos lengvosios atletikos komandinis čempionatas, kuriame triumfavo Lietuvos rinktinė. 280 taškų pelnę mūsiškiai vos dviem pranoko estus, tuo tarpu treti likę latviai surinko 239 taškus. Pergalę pasaldino tai, kad daugiausiai aukso medalių – net 16 – iškovojo Lietuvos lengvaatlečiai, tuo tarpu geriausius rezultatus tarp visų dalyvių užfiksavo trišuolininkė Dovilė Kilty bei sprinteris Gediminas Truskauskas.
2022-07-30

LLAF taurės varžybose Palangoje – Truskausko ir Kilty pergalės

Palangoje dvi dienas vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos baigėsi favoritų pergalėmis. Dalyvaujant ne visiems pajėgiausiems šalies lengvaatlečiams, tarp visų rungčių atstovų sėkmingiausiai pasirodė olimpietis Gediminas Truskauskas, šeštadienį triumfavęs 200 m varžybose. Ketvirtą kartą iš eilės šios rungties nugalėtoju tapęs Marto Skrabulio auklėtinis nuotolį įveikė per 20,81 sek.
2022-06-04

Rekordiškai aukštai šokę Baikščiai ir planetos lydere tapusi Brigita Virbalytė – Lietuvos čempionai

Šeštadienį Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Solidžiausi rezultatai užfiksuoti šuolių į aukštį sektoriuje, o ėjikė Brigita Virbalytė tapo planetos sezono lydere. Moterų 3000 m sportinio ėjimo distanciją B.Virbalytė įveikė per 12 min. 31,60 sek. – geriausias rezultatas pasaulyje šiemet. Tačiau sportininkės džiaugsmą prislopino įvykiai Ukrainoje. Beje, šios šalies vėliava lengvosios atletikos manieže kabėjo visų varžybų metu.
2022-02-26

Pagerintas trečias Lietuvos lengvosios atletikos rekordas per keturias dienas

„Būtų gerai sugrįžti į Valmierą ir subėgti dar geriau nei dabar“, – prieš dvi savaites pagerinęs Lietuvos rekordą sakė sprinteris Gediminas Truskauskas. Kaip tarė, taip ir padarė: šeštadienį šiame Latvijos mieste vykusiose „Sportland“ taurės varžybose Tokijo olimpinių žaidynių dalyvis 200 m įveikė per 21,19 sek. bei antrą kartą šiemet pagerino šalies rekordą. Sausio 20 d. vykusiose varžybose Vilniaus „Cosma“ ekipą atstovaujančio sprinterio laikas buvo 21,25 sek.
2022-02-05

Latvijoje Lietuvos rekordą pagerinęs Gediminas Truskauskas: „Į piką įžengiau tik viena koja“

Trečiadienį Valmieroje (Latvija) vykusiame šio miesto lengvosios atletikos čempionate krito Lietuvos rekordas. 200 m varžybose istorinį rezultatą užfiksavo Gediminas Truskauskas, distanciją įveikęs per 21,25 sek.  24-erių sprinteriui priklausantis 200 m rungties rekordas stadione lygus 20,48 sek. Tuo tarpu net 30 metų išsilaikęs šios rungties uždarų patalpų rekordas net 30 metų priklausė Kastyčiui Klimui – 21,27 sek.  „Norėjosi ir žiemą pagerinti rekordą, o tai atrodė realu.
2022-01-20

Trečiadienį Valmieroje (Latvija) vykusiame šio miesto lengvosios atletikos čempionate krito Lietuvos rekordas. 200 m varžybose istorinį rezultatą užfiksavo Gediminas Truskauskas, distanciją įveikęs per 21,25 sek. 24-erių sprinteriui priklausantis 200 m rungties rekordas stadione lygus 20,48 sek. Tuo tarpu net 30 metų išsilaikęs šios rungties uždarų patalpų rekordas net 30 metų priklausė Kastyčiui Klimui – 21,27 sek. „Norėjosi ir žiemą pagerinti rekordą, o tai atrodė realu.
2022-01-20

Lengvosios atletikos rungtyse Tokijuje – favoritų triumfas ir retas atvejis 200 m bėgimo atrankoje

Antradienį popiet – svarbūs startai Tokijo olimpiniame stadione. Laukė du finalai ir elitinės rungties pusfinalis. Antra greičiausia moteris bėgimo istorijoje Elaine Thompson-Herah iškovojo antrąjį aukso medalį Tokijo olimpinėse žaidynėse. Jamaikietė 200 m bėgimo finale distanciją įveikė per 21,53 sek. Antra liko Christine Mboma (21,81 sek.) iš Namibijos, trečia atbėjo amerikietė Gabrielle Thomas (21,87 sek.). Jos laikas buvo antras greičiausias istorijoje.
2021-08-03

Gediminas Truskauskas nusivylė rezultatu, bet žvelgė į priekį: „Svajonė ir tikslas patekti į antras žaidynes“

Bėgikui Gediminui Truskaukui nepavyko skambiai debiutuoti olimpinėse žaidynėse – lietuvis neįveikė 200 m atrankos barjero ir po finišo apgailestavo dėl to, kad nepavyko parodyti geriausio sezono rezultato, kuris viską galėjo pakreipti kitaip. Jis dalyvavo ketvirtajame iš septynių atrankos bėgimų. Mūsiškis savo bėgime liko penktas – 21.02 sek. Patekimui į pusfinalį reikėjo pakliūti tarp trijų greičiausių savo bėgimo arba tarp likusių trijų greičiausių, kurie į trejetukus nepapuolė.