Mindaugas Kuzminskas praėjusios nakties rungtynėse nebuvo rezultatyvus, tačiau vienas jo dėjimas sulaukė pačios NBA įvertinimo, o Niujorko „Knicks“ (10/9) šventė pergalę. Ji namuose 118:112 (30:21, 32:31, 36:36, 20:26) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ (5/14) krepšininkus.

M.Kuzminskas antrajame kėlinyje prasiveržė link krepšio ir kamuolį sugrūdo per „Timberwolves“ aukštaūgį Cole‘ą Aldrichą. Šio dėjimo vaizdo įrašą į savo „Youtube“ paskyrą įsikėlė pati NBA.

Jis aikštėje iš viso praleido 19 minučių, įmetė 4 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė. Puolėjas kartu su Brandonu Jenningsu rungtyniavo daugiausiai minučių iš atsarginių krepšininkų, tačiau lietuvis lemiamomis mačo akimirkomis nežaidė.

Nugalėtojams 29 taškus pelnė Carmelo Anthony, kuris praėjusiame mače pataikė pergalingą metimą. „Knicks“ po trijų kėlinių pirmavo 98:88, tačiau ketvirtojo kėlinio pradžioje padarė penkias klaidas ir pralaimėjo atkarpą 2-12, o likus žaisti 6:33 minutei „Timberwolves“ pirmą kartą po Zacho LaVine‘o dėjimo išsiveržė į priekį 102:101.

Žaidimas tada išsilygino, kol penkis taškus iš eilės įmetęs Derrickas Rose‘as išvedė „Knicks“ į priekį 110:104, o likus žaisti 31 sekundei jis realizavo abu baudos metimus, padidino persvarą 114:106 ir šeimininkai pergalės nepaleido.

„Knicks“ galingai pradėjo dvikovą, kuri pirmajame kėlinyje pirmavo 24:8.

„Knicks“: Carmelo Anthony 29 (4/10 dvit., 5/10 trit., 6/6 baud.), Derrickas Rose‘as 24, Kyle‘as O‘Quinnas 20 (13 atk. kam.), Justinas Holiday 13, Kristapas Porzingis 11, Willy Hernangomezas ir Saša Vujačičius po 6.

„Timberwolves“: Zachas LaVine‘as 23 (7/11 dvit., 2/7 trit., 3/3 baud.), Karlas-Anthony Townsas 20, Andrew Wigginsas 19, Nemanja Bjelica 17, Shabbazas Muhamadas 14, Cole‘as Aldrichas 10 (12 atk. kam.), Krissas Dunnas 6.